Czego nie może zabraknąć w udekorowaniu naszego przedpokoju?

Czego nie może zabraknąć w udekorowaniu naszego przedpokoju?
sposob-na
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trzeba przyznać: przedpokój nie jest najciekawszą przestrzenią w domu. Nie jest ani pokojem, ani przejściem, nie ma też żadnego specjalnego przeznaczenia ani funkcji. Nie oznacza to jednak, że nie możemy udekorować naszego przedpokoju.

To prawda, że są pewne rzeczy, których nie może zabraknąć w dekoracji naszego przedpokoju, takie jak oprawy oświetleniowe czy klamki do drzwi. Ale jeśli chcesz stworzyć prawdziwie osobistą przestrzeń, musisz również pomyśleć o tym, co jeszcze można dodać, aby było to coś więcej niż tylko pusta przestrzeń między dwoma pokojami.

Oto kilka pomysłów na dodanie osobowości do Twojego przedpokoju:

Dodaj dzieła sztuki lub lustra

Dzieła sztuki to jeden z najprostszych sposobów, aby sprawić, że Twój przedpokój będzie wyglądał jak coś więcej niż tylko przestrzeń przejściowa między pokojami. Jeśli nie chcesz wieszać dzieł sztuki na ścianie, spróbuj zamiast nich użyć luster – odbijają one światło i sprawiają, że przedpokój wydaje się jaśniejszy i większy niż jest w rzeczywistości.

Użyj dobrego oświetlenia

Możesz również wykorzystać dobre oświetlenie, aby sprawić, że korytarz będzie wydawał się większy i bardziej otwarty. Spróbuj zastosować lampy do przedpokoju zamontowane na suficie, a także żyrandole lub kinkiety, aby nadać przestrzeni trochę blasku.

Kontrast kolorów

Użyj kontrastujących kolorów po przeciwnych stronach korytarza, aby odciągnąć uwagę od środkowego obszaru. Na przykład, pomaluj jedną stronę korytarza na niebiesko, a drugą na czerwono; stworzy to wizualne zainteresowanie na obu końcach korytarza, a jednocześnie odciągnie uwagę od środkowego obszaru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
W jakie gadżety zainwestować, prowadząc sportowy tryb życia?
W jakie gadżety zainwestować, prowadząc sportowy tryb życia?
Od kilku lat w naszym kraju panuje moda na zdrowy styl życia. Z tego powodu nie brakuje osób, które regularnie […]
Ostatnie wpisy