Czym się kierować przy wyborze spodenek do pole dance?

Czym się kierować przy wyborze spodenek do pole dance?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednie spodenki są kluczem do pole dance. Niezależnie od tego, czy uczysz się podstawowych ruchów, czy konkurujesz, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, aby wykonywać jak najlepiej. Odpowiednie spodenki pomogą Ci poruszać się swobodniej i wyglądać bardziej profesjonalnie. Są też o wiele wygodniejsze niż legginsy czy jeansy.

Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze spodenek do pole dance:

Tkanina

Szukaj spodenek wykonanych z materiału, który jest wygodny dla skóry i łatwy do poruszania się w nim. Bawełna jest dobrym wyborem, ale inne materiały, takie jak poliester i rayon mogą być również wygodne. Jeśli masz tendencję do pocenia się, poszukaj tkanin odprowadzających wilgoć, takich jak nylon, które wchłaniają wilgoć z dala od ciała i zapewniają chłód podczas długich treningów. Dobrym wyborem jest także welur, który jest miękki i wygodny. Jakościowe spodenki z weluru, możesz znaleźć chociażby na stronie https://eaglepolewear.pl/spodenki-pole-dance.

Długość

Spodenki powinny być na tyle długie, aby nie podjeżdżały do góry podczas wykonywania trików, ale nie tak długie, aby zakrywały całą nogę aż do kostek. Spodenki z elastyczną talią lub sznurkiem do ściągania oferują elastyczność w zakresie doboru rozmiaru (możesz je zwężać lub rozluźniać w zależności od tego, ile dodatkowego materiału masz wokół talii).

Styl i dopasowanie

Najważniejszą rzeczą przy wyborze spodenek jest to, czy są one odpowiednio dopasowane. Nie powinny być ani zbyt ciasne, ani zbyt luźne; jeśli są zbyt ciasne, będą ograniczać ruchy; jeśli są zbyt luźne będzie bardziej prawdopodobne, że zejdą z Ciebie podczas triku. Spodenki powinny być dopasowane do talii, ale nie ciasne; powinny być na tyle wygodne, abyś mógł się w nich swobodnie poruszać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Kilka wskazówek jak zaprojektować blat na wymiar
Kilka wskazówek jak zaprojektować blat na wymiar
Kiedy ceny mieszkań drastycznie rosną, bardzo często jesteśmy zmuszeni decydować się na mniejszy metraż niż początkowo zakładaliśmy. Stawia to przed […]
Ostatnie wpisy