Jak się gustownie prezentować na zakupach?

Jak się gustownie prezentować na zakupach?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć zakupy są z założenia czasem, kiedy raczej szukamy nowych inspiracji, czy to odzieżowych, czy związanych z akcesoriami do domu, to jednak każdy z nas chce prezentować się wówczas odpowiednio dobrze. Czasami sobotni wypad do galerii handlowej jest jedyną okazją w całym, długim tygodniu, kiedy możemy w końcu ubrać się zgodnie z naszymi upodobaniami. Jak zatem zrobić to tak, by nie tylko czuć się komfortowo, ale również wyglądać modnie i z klasą?

3 w 1, czyli styl, smak i wygoda

Rzadko kiedy specjalnie przygotowujemy się do wyjścia na zakupy, jednak czasem wszyscy chcemy wyglądać i prezentować się po prostu dobrze. Mogą w tym pomóc sprawdzone stylizacje, takie jak połączenia jeansów, modnych trampek i koszuli w kratę, jak również różnego rodzaju akcesoria. Takimi mogą być np. ozdobne torby bawełniane z nadrukiem, które nie tylko doskonale sprawdzają się jako torby do transportowania nabytych przez nas przedmiotów lub ubrań, ale także świetnie wyglądają. W zależności od naszych upodobań, mogą być one gładkie z minimalistycznym akcentem w postaci napisu, cytatu lub logo, jak również wielobarwne i całkowicie zwariowane.

Wszelkiego rodzaju worko-plecaki i bawełniane torby, takie jak np. http://giftmore.pl, doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy. Stanowią nie tylko gustowny dodatek, ale są również praktyczne i funkcjonalne. Jeśli zatem chcemy wyglądać świetnie podczas kolejnej wizyty w centrum handlowym, warto w swojej stylizacji uwzględnić również dodatek w postaci fantazyjnie zdobionych toreb bawełnianych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Niezbędne wyposażenie każdej drogerii
Niezbędne wyposażenie każdej drogerii
Dro­ge­rie kojarzą nam się przede wszyst­kim z dużą ilością ko­sme­ty­ków. Jednak jeśli chcemy zostać wła­ści­cie­la­mi dro­ge­rii, musimy nie tylko pa­mię­tać […]
Ostatnie wpisy