Jakie są koszty przejazdu busem za granicę?

Jakie są koszty przejazdu busem za granicę?
sposob-na
Hobby Podróże Sport
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Niedoceniany środek transportu

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących dalekosiężne, zagraniczne podróże autobusami. Coraz częściej wybieramy autobusy, jako opcję, której możemy zaufać. Pokazuje to duża liczba ofert przejazdów autobusem za granicę, która wraz zwiększa się wraz z rozkwitem branży autobusowej, która funkcjonuje na doskonałej, europejskiej infrastrukturze.

Niewątpliwie atutem autobusów jest również wygoda i dostępność – przystanki autobusowe są rozsiane po całym kraju, w związku z czym znalezienie miejsca wyjazdu nie będzie trudnym zadaniem. Koszty przejazdu autobusem są najniższe na rynku od lat i nadal spadają. Przejazd autobusem jest dobrą okazją do zaoszczędzenia od 80 do 100 zł w porównaniu z ofertami transportu samolotami. 

Przykładowo podróż z Polski do Niemiec autobusem będzie nas kosztować od 280 do 320 zł, Holandii 300 do 320 zł a Belgii – od 320 do 340 zł. Jeżeli wybieramy się grupowo lub płacimy online, możemy liczyć na zniżki w wysokości do 10% ceny biletów.  Przykładową ofertę można sprawdzić na http://www.beegeebus.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak wpasować designerskie meble do sali konferencyjnej?
Jak wpasować designerskie meble do sali konferencyjnej?
Sala konferencyjna to miejsce reprezentacyjne, w którym często podejmujemy gości firmy. Dobrze, aby to mieszczenie stanowiło prawdziwą wizytówkę prowadzonej przez […]
Ostatnie wpisy