Jakie są koszty przejazdu busem za granicę?

Niedoceniany środek transportu

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących dalekosiężne, zagraniczne podróże autobusami. Coraz częściej wybieramy autobusy, jako opcję, której możemy zaufać. Pokazuje to duża liczba ofert przejazdów autobusem za granicę, która wraz zwiększa się wraz z rozkwitem branży autobusowej, która funkcjonuje na doskonałej, europejskiej infrastrukturze.

Niewątpliwie atutem autobusów jest również wygoda i dostępność – przystanki autobusowe są rozsiane po całym kraju, w związku z czym znalezienie miejsca wyjazdu nie będzie trudnym zadaniem. Koszty przejazdu autobusem są najniższe na rynku od lat i nadal spadają. Przejazd autobusem jest dobrą okazją do zaoszczędzenia od 80 do 100 zł w porównaniu z ofertami transportu samolotami. 

Przykładowo podróż z Polski do Niemiec autobusem będzie nas kosztować od 280 do 320 zł, Holandii 300 do 320 zł a Belgii – od 320 do 340 zł. Jeżeli wybieramy się grupowo lub płacimy online, możemy liczyć na zniżki w wysokości do 10% ceny biletów.  Przykładową ofertę można sprawdzić na http://www.beegeebus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 3 =