Moskitiera okienna – skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiera okienna – skuteczna ochrona przed owadami
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna i lato to okres, gdy częściej śpimy przy otwartych oknach, wpuszczając do mieszkań i domów świeże powietrze. Również w ciągu dnia chętniej otwieramy okna, zachęceni słońcem i obudzoną do życia przyrodą. Jest to jednak również czas pojawiających się wszędzie owadów – much, komarów, a nawet wlatujących do wnętrz os i pszczół. Rozwiązaniem, które pozwala uniknąć nieproszonych gości, jest zamontowanie w oknie specjalnej moskitiery.

Czym jest moskitiera okienna i jak wybrać odpowiedni model?

Moskitiera aluminiowa to siateczka z drobnymi oczkami, którą instaluje się w ramie okna. Stwarza to barierę dla owadów i nie pozwala im dostać się do wnętrza domu. Zyskujemy dzięki temu komfort w ciągu dnia oraz spokojny sen w nocy. Nie musimy martwić się śladami po ukąszeniach komarów czy niepokoić o pozostawione na stole jedzenie. Decydując się na zakup moskitier okiennych, wybierzmy producenta, takiego jak np. https://rolety24.net/, który oferuje zarówno standardowe rozmiary, jak i moskitiery na wymiar.

Innowacyjnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem jest profil moskitiery wytworzony z aluminium o grubości 1 mm. Daje to dużo większą wytrzymałość produktu niż ma to miejsce w przypadku cieńszych ramek. Gwarantuje też efektywną ochronę przed owadami i pozwala na spokojne korzystanie z uroków ciepłych miesięcy. Kolor ramki można dopasować do indywidualnych preferencji, natomiast siatka powinna być w odcieniu grafitowym, który jest najbardziej dyskretny i nie hamuje dostępu światła do wnętrza. Dzięki montażowi moskitiery po zewnętrznej stronie okna możliwe jest jednoczesne korzystanie z żaluzji czy rolet.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak urządzić salon z klasą?
Jak urządzić salon z klasą?
Każde z pomieszczeń można urządzić w indywidualny, zupełnie wyjątkowy sposób. Podczas takich wnętrzarskich metamorfoz sprzyjają nam zróżnicowane oferty salonów meblowych […]
Ostatnie wpisy