Niezbędne meble do każdego przedpokoju

Niezbędne meble do każdego przedpokoju
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Robi pierwsze wrażenie na zaproszonych gościach. Wita nas, gdy otwieramy drzwi domu. Warto zaaranżować przestrzeń tak, by jednocześnie była estetyczna i funkcjonalna, a przy tym spójna ze stylem całego wnętrza. Kluczem do sukcesu jest dobór niezbędnych mebli.

Przedpokoje lub wiatrołapy zajmują raczej niewielkie powierzchnie. Dlatego idealnym meblem będzie tu garderoba do przedpokoju. To połączenie szafy z lustrem, wieszakiem na kurtki oraz szafką na buty. W szafie mamy miejsce na przechowywanie odzieży i akcesoriów. Wieszak wykorzystamy na codzienne okrycia wierzchnie lub płaszcze naszych gości. Szafka pomieści nasze obuwie. Może mieć dodatkową szufladkę, w której będziemy trzymać środki do pielęgnacji butów, torby na zakupy lub klucze.

Na wierzchu można postawić torbę, plecak lub położyć telefon podczas rozbierania się po powrocie do domu. Praktycznym wariantem jest zakup garderoby z siedziskiem umieszczonym na szafce na buty. Przyda się chociażby podczas wkładania dłuższych kozaków. Na rynku dostępne są garderoby o różnych wymiarach, zarówno do wnętrz klasycznych jak też nowoczesnych. Łatwo znaleźć funkcjonalny mebel do każdego przedpokoju. 

Inny wymiar przedpokoju

Jeśli dysponujemy większą powierzchnią przedpokoju, można wprowadzić więcej elementów wyposażenia. Praktycznym dodatkiem będzie pojemnik na parasole lub oddzielny wieszak na kapelusze czy torby z rakietami do tenisa. Stylowa niewielka komoda wprowadzi przytulny klimat, ale też będzie doskonałym miejscem do przechowywania pasków, szalików, rękawiczek lub innych drobnych przedmiotów. Z kolei minimalistyczne wysokie donice z trawami podkreślą charakter nowoczesnego domu.

Przedpokój może pełnić też dodatkowe funkcje. Wystarczy ustawić wygodne krzesło, fotel lub sofę, które są dostępne np. nahttp://meblem4.pl/sofy-dwuosobowe,c363.html, by stworzyć mini strefę wypoczynkową. Może to być miejsce, gdzie usiądzie znajomy, który po nas przyszedł. Ale równie dobrze sami możemy wykorzystać to miejsce do czytania lub słuchania muzyki, podczas gdy reszta domowników ogląda film w telewizji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Na czym polega dieta sokowa i komu jest ona szczególnie polecana?
Na czym polega dieta sokowa i komu jest ona szczególnie polecana?
Soki owocowe oraz warzywne to sposób na oczyszczenie organizmu, pozbycie się toksyn oraz szybka metoda podkręcenia metabolizmu. Soki przyrządzane są […]
Ostatnie wpisy