Nowoczesne akcesoria w higienicznej łazience

Nowoczesne akcesoria w higienicznej łazience
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łazienka powinna być sterylna i nie ulega to żadnej wątpliwości. Właśnie w niej przeprowadzamy najważniejsze zabiegi higieniczne naszego ciała i załatwiamy potrzeby fizjologiczne. Okazuje się, że w czasach pandemii koronawirusa, kiedy jeszcze mocniej zaczęto zwracać uwagę na czystość, producenci wymyślili mnóstwo akcesoriów, które dają optymalny komfort użytkowania takiej przestrzeni, ale jednocześnie wpływają na bezpieczeństwo i właśnie higienę. Jakie akcesoria powinny się znaleźć w każdej, przede wszystkim tej gościnnej czy publicznej łazience? Dowiedz się już teraz. 

Dozowniki na mydło 

Mycie dłoni to podstawa. Teraz możesz wyposażyć swoją łazienkę w bezdotykowe podajniki mydła ze specjalnym czujnikiem. Wystarczy, że położysz dłoń pod podajnik, aby uzyskać porcję mydła. Co więcej, taka opcja jest nie tylko doskonale sterylna, ale również ekonomiczna, biorąc pod uwagę ilość zużycia płynu. 

Tego rodzaju automatyczny dozownik możesz nabyć w wersji, która najbardziej Ci pasuje. Najczęściej podajnik montuje się na ścianie, ale można go również postawić na łazienkowym blacie. 

Podajnik na płyn do dezynfekcji 

Płyn do dezynfekcji dłoni zrobił ogromną furorę w trakcie pandemii. Przydaje się we wszystkich łazienkach publicznych, ale również we wnętrzach prywatnych. Jest doskonały, aby dbać o higienę dzieci. Wystarczy wybrać podajnik z automatycznym dozownikiem, aby bez konieczności dotykania elementów tego akcesorium zdezynfekować dłonie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Stoły do kuchni – z jakiego materiału będą najpraktyczniejsze
Stoły do kuchni – z jakiego materiału będą najpraktyczniejsze
Stół w kuchni to chyba jeden z najważniejszych mebli. To przy nim zazwyczaj spotyka się cała rodzina, po ciężkim dniu […]
Ostatnie wpisy