Oryginalny prezent dla miłośników wina – co takiego wybrać?

Oryginalny prezent dla miłośników wina – co takiego wybrać?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wino to napój znany i niezwykle ceniony już w starożytności. Przez wieki jego popularność wcale nie zmalała, a wręcz przeciwnie, stale wzrasta. Jego miłośników przybywa, a wielu z nich próbuje nawet tworzyć je na własną rękę. Tym bardziej skomplikowane może okazać się obdarowanie czymś takiej osoby, gdyż sama butelka trunku może nie być wystarczająco ciekawa. Chcąc wręczyć oryginalny prezent osobie ceniącej wino, można skorzystać z wielu możliwości. 

Jaki prezent dla sympatyka win?

Jednym z pomysłowych podarunków może być zestaw do wina, składający się z różnych akcesoriów. Mogą się w nim znaleźć chociażby korkociąg, solidny korek do butelki, profesjonalny termometr bezrtęciowy, czy specjalny kołnierz zapobiegający kapaniu, a także wiele innych pomocnych detali. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego wielbiciela wina, który nie będzie musiał szukać przedstawionego sprzętu po domowych katach, ale będzie mógł go przechowywać w stylowym i wytrzymałym pudełku.

Wino traci na znaczeniu, gdy nie jest spożywane we właściwy sposób. Dlatego idealnym upominkiem może okazać się też charakterystyczny kieliszek. Możemy przykładowo zakupić szkło o nieregularnym kształcie, lub tradycyjny kieliszek do wina z napisem. Taki prezent będzie nie tylko niekonwencjonalny, ale zarazem praktyczny. Jeżeli dana osoba lubi pić wino o obniżonej temperaturze, to możemy jej też wręczyć elegancki pojemnik chłodzący. Butelka będzie się w nim dobrze prezentowała, a przede wszystkim, osiągnie preferowaną temperaturę. Pomysłów na prezent dla miłośnika wina może być znacznie więcej. Warto uruchomić wyobraźnie i poszukać niecodziennych pamiątek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Czy warto zmienić formę prawną prowadzonej działalności?
Czy warto zmienić formę prawną prowadzonej działalności?
Jeśli jesteś w biznesie dłużej niż kilka lat, są szanse, że zmieniłeś zdanie na temat niektórych rzeczy. Może kiedyś myślałeś, […]
Ostatnie wpisy