Oryginalny wystrój przedpokoju

Oryginalny wystrój przedpokoju
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedpokój to najmniejsze pomieszczenie w naszym mieszkaniu. Nie spędzamy w nim zbyt wiele czasu, a zatem nie specjalnie przywiązujemy uwagę do jego wystroju. A szkoda, bo przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Dodatkowo dobrze urządzony przedpokój może stać się funkcjonalnym pomieszczeniem.

 

Meble do przedpokoju

Wiele osób narzeka, że w sklepach nie może znaleźć odpowiednich mebli do przedpokoju. W takiej sytuacji warto wybrać regały na zamówienie. Taki mebel możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. Warto też kupić drewniane szafki do przedpokoju. Możemy trzymać w nich buty, nieużywane płaszcze, a także różne inne drobiazgi.

 

Projektujemy przedpokój

Jeżeli mamy bardzo mały przedpokój w mieszkaniu to warto zawiesić w nim duże lustro. Optycznie powiększy przestrzeń, a także będzie odbijać światło. Jeżeli mamy miejsce to możemy na korytarzu umieścić niewielki stolik, czy wiszącą półkę, będziemy tam trzymać klucze do samochodu oraz inne drobiazgi, których szukamy każdego dnia.

 

Jak udekorować nasz przedpokój?

W korytarzu nie mamy zbyt wiele miejsca, ale to nie znaczy, że nie możemy zadbać o ciekawy wystrój. W przedpokoju możemy stworzyć mini galerię ulubionych zdjęć. Inne rozwiązanie to fototapeta. Te współczesne są niezwykle trwałe, bez problemu możemy ją myć wodą z mydłem. W sklepach znajdziemy mnóstwo wzorów do wyboru, a gdy żaden nie przypadnie nam do gustu możemy zamówić fototapetę z własnym zdjęciem. Pamiętajmy jednak o tym, że musi ono być w dobrej rozdzielczości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru klimatyzatora do domu?
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru klimatyzatora do domu?
Klimatyzator to urządzenie służące do chłodzenia powietrza w pomieszczeniach zamkniętych podczas letnich dni. Efektem jest osiągnięcie optymalnego komfortu cieplnego, co […]
Ostatnie wpisy