Świeczki – ważny element wystroju restauracji

Świeczki – ważny element wystroju restauracji
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Vintage, rustyk, country, klasyczna elegancja – niezależnie od stylu, w jakim jest prowadzony lokal, jego wystrój jest równie istotny, co zawartość i jakość dań i napojów w karcie. Nie można więc sobie w żadnym wypadku pozwolić na bagatelizację sprawy, czy drogę na skróty. By goście czuli się komfortowo, należy zadbać o każdy szczegół.

Rola świeczek 

Przestrzeń barowa, witryny, parapety, stoliki, ogródki – każde z tych miejsc może być pokazem kunsztu i artyzmu osób dekorujących. Obrusy, kwiaty, figurki to coś, czym można wprowadzić piękny, pożądany klimat. Niezależnie od wystroju, ogromną rolę mają jednak świeczki. Umieszczone w lampionikach, miseczkach, świecznikach stanowią puentę każdego wystroju. W przygotowywanych aranżacjach sprawdzą się świetnie świeczki Bolsius. Możemy zdecydować się na kominki zapachowe z podgrzewaczami na uboczu, zastosować świece stołowe lub szpicowe na stolikach, czy zrobić dekorację ze świecami pieńkowymi. Warto też rozważyć zastosowanie świec dekoracyjnych lub niekwestionowanych klasyków, jakimi są latarenki o różnych wielkościach i modelach. We wplataniu ich w wystrój ogranicza nas jedynie kreatywność. 

Płomień świecy stwarza lekko tajemniczy nastrój, czyniąc wnętrze lub ogródek ciepłym i przyjemnym miejscem. Duża ilość wzorów i kolorów daje ogromne możliwości aranżacyjne, niezależnie od rodzaju lokalu. Z pomocą odpowiednich akcesoriów i zapachów świeczki Bolsius mogą zdefiniować wnętrze i sprawić, że restauracja lub kawiarnia będzie drugim domem dla zatopionych w codzienności gości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Niezbędne rzeczy, które trzeba zabrać na wakacje
Niezbędne rzeczy, które trzeba zabrać na wakacje
Wybierasz się na rodzinny urlop, ale jeszcze nie wiesz, co należy spakować do walizki? Oto lista najważniejszych rzeczy, które powinny […]
Ostatnie wpisy