Akcesoria, które pozwolą na zrobienie manicure samodzielnie

Akcesoria, które pozwolą na zrobienie manicure samodzielnie
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o pięknych, zadbanych paznokciach, które będą ozdobą jej dłoni. Bardzo popularny manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu. Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, takie jak lampa UV, pilniki, lakiery hybrydowe Neonail, aby stworzyć swój prywatny salon kosmetyczny. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami przez nawet 3 tygodnie.

Manicure hybrydowy w domowym zaciszu

Na początek przygody z samodzielnie wykonanym manicure należy zakupić lampę LED, w której zostanie utwardzony lakier. Niezbędne są również pilniki o różnym kształcie i gradacji, dzięki którym paznokcie będą miały pożądany kształt. Przydadzą się również takie akcesoria jak bloczek polerski, cążki czy drewniane szpatułki. Do wykonania manicure hybrydowego potrzebne będzie cleaner, za pomocą którego płytka zostanie odtłuszczona i oczyszczona przy użyciu wacików bezpyłowych.

Naturalną płytkę paznokcia można wzmocnić i przedłużyć przy użyciu tipsów. Aby umocować je do paznokcia, należy nałożyć klej do tipsów i nadać paznokciom odpowiedni kształt. Do prawidłowo wykonanego i trwałego manicure niezbędne będzie baza oraz top, który należy nałożyć na koniec stylizacji na utwardzony kolorowy lakier. Sprawi on, że lakier dłużej utrzyma się na paznokciu i nie odpryśnie.

Wykonywanie manicure samodzielnie nie jest trudne, a może dać wiele satysfakcji. W ofertach wielu firm znaleźć można gotowe zestawy startowe zawierające podstawowe akcesoria. Zakup takiego zestawu bądź samodzielne jego skomponowanie to świetny pomysł na prezent.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Co przyda się do załadunku i rozładunku towaru?
Co przyda się do załadunku i rozładunku towaru?
Rozładunek i załadunek są podstawowymi elementami każdego transportu towarów. Muszą one w odpowiedni sposób zostać zapakowane na pojazd oraz właściwie […]
Ostatnie wpisy