Co jest ważne w wyborze sprzętu firmowego?

Co jest ważne w wyborze sprzętu firmowego?
sposob-na
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas wyboru sprzętów, które będzie się używać w naszej firmie, powinniśmy zwrócić uwagę na jego zalety praktyczne oraz na identyfikację wizualną, łącząc te dwie rzeczy w jedną. Na pierwszym miejscu zawsze będzie użytkowość, dlatego najpierw trzeba zrobić listę najbardziej potrzebnych w biurze przedmiotów.

Z pewnością powinna znaleźć się na niej drukarka, co pozwoli na bieżące drukowanie dokumentów i faktur. Należy je przechowywać w specjalnych koszulkach i segregatorach, dlatego o nich też nie powinniśmy zapomnieć. Podstawa to długopisy – możemy postarać się o takie z naszym firmowym logo, co zwiększy przywiązanie pracowników do marki.

Podobnie jest ze sprzętem elektronicznym. Trzeba umożliwić pracownikom sprawne przenoszenie plików z jednego komputera na druki. W tym celu przyda się pendrive USB z nadrukiem firmowym. Takie pamięci dystrybuuje USB hurtownia, gdzie od razu możemy zamówić większą ilość sztuk.

Pomysły na wykorzystanie pamięci USB

Jeżeli zechcemy zakupić większą liczbę pendrive’ów na raz przydadzą się one nie tylko w naszym biurze. Będą też świetnie służyły jako narzędzie reklamowe. Takie pamięci USB możemy rozdawać jako gratisy dla klientów naszej firmy. Podobnie jak niegdyś długopisy, czy kalendarze, dziś to pendrive’y są na topie, jeśli chodzi o małe reklamowe gadżety. Posiadają one wiele zalet, a wśród nich tę największą – łączą kilka funkcji na raz. Są pomysłową reklamą naszej firmy, a przy tym będą codziennie służyły klientowi do celów czysto praktycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Wybór kołdry – czym się kierować?
Wybór kołdry – czym się kierować?
Każdy z nas wie jak bardzo komfortowy sen pod miłą w dotyku kołdrą. To kołdra decyduje o cieple w nocy, […]
Ostatnie wpisy