Co można dokupić do quada?

Co można dokupić do quada?
sposob-na
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Quady to pojazdy czterokołowe, które służą głównie do poruszania się w trudnym terenie (lasy, pagórki, łąki itp.), choć mogą być również wykorzystywane rekreacyjnie lub w charakterze maszyn rolniczych. Aby przystosować je do konkretnych warunków jazdy i pracy, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie w postaci przydatnych akcesoriów oraz elementów osprzętu. Zostaną one pokrótce omówione w niniejszym artykule.

Akcesoria zwiększające przyjemność z jazdy i osprzęt do pracy

Czterokołowce przeszły w ostatnich latach sporą metamorfozę, ponieważ przestały być kojarzone z maszynami służącymi jedynie do jazdy w wyjątkowo ciężkim terenie. Wielu producentów rozbudowało swoją ofertę, dając klientom możliwość zakupienia dodatkowych elementów wyposażenia, co w znacznym stopniu przyczyniło się do zwiększenia użyteczności tych sprzętów. W sklepach możemy więc kupić np. specjalne kufry, służące do przechowywania suchych ubrań i innych przydatnych rzeczy. Wiele z nich z powodzeniem posłuży też jako oparcie dla pasażera, zwiększając tym samym jego komfort.

Ciekawym rozwiązaniem dla miłośników długich dystansów są kanistry z paliwem, przeznaczone do montowania bezpośrednio na konstrukcji quada (za pomocą uchwytu). Występują one w różnych kształtach, rozmiarach i pojemnościach. Z kolei dla wielbicieli fotografowania i kręcenia filmów z wypraw przygotowano uchwyty do urządzeń typu GoPro, które stabilnie utrzymują je na czterokołowcu. Warto wybierać modele montowane na kasku albo kierownicy.

Nie można też zapominać o osprzęcie do quadów dla rolników i ogrodników. W sklepach znajdziemy m.in.:

– rozsiewacze i rozrzutniki do soli lub nawozu
– zbieracze do trawy
– spryskiwacze
– brony ogrodnicze
– koparki modułowe
– łyżki do wyrównywania ziemi
– lemiesz zgarniający (można go dostać np. na https://tielbuerger.pl/)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Kto musi posiadać certyfikację?
Kto musi posiadać certyfikację?
Certyfikacja jest procesem, w wyniku którego potwierdza się, że dany produkt lub usługa spełnia określone wymagania. Jest on przeprowadzany przez […]
Ostatnie wpisy