Czy umywalka nablatowa to dobry wybór?

Czy umywalka nablatowa to dobry wybór?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby, które chcą nadać swojej łazience elegancji, powinny się zdecydować na zamontowanie w niej specjalnej umywalki nablatowej, która z racji tego, że jest umieszczana bezpośrednio na blacie, stanie się jednym z najlepiej wyeksponowanych w tym pomieszczeniu elementów zabudowy. Wraz z lustrem i stosownym oświetleniem może stworzyć efektowną i klimatyczną strefę w naszej łazience.

Praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Warto podkreślić, że umywalki nablatowe charakteryzują się nie tylko dużymi walorami estetycznymi, ale również pozwalają zyskać większą przestrzeń odstawczą, a to z racji ich nietypowej formy. Bez względu na wielkość wnętrza, każdy posiadacz takiej umywalki z pewnością doceni fakt, że znajduje się pod nią dodatkowe miejsce na szafkę czy inne niezbędne akcesoria łazienkowe, np. kosz na bieliznę lub półki na ręczniki. Na https://elazienki.pl/k/akcesoria-lazienkowe/ są dostępne ciekawe dodatki, które będą pasować do takich umywalek.

Niewątpliwym atutem omawianego sprzętu jest bogate wzornictwo. Na rynku są bowiem dostępne umywalki w kształcie misy, muszli, łzy albo różnych brył (kwadrat, prostokąt, elipsa itp.). Niektóre modele łączą w sobie nawet kilka figur geometrycznych, dzięki czemu nasza łazienka nabiera nowoczesnego charakteru. Jeśli chodzi o materiał wykonania, to można wybierać wśród produktów ceramicznych, akrylowych i konglomeratowych, szklanych, drewnianych (głównie z gatunków egzotycznych), metalowych oraz kamiennych (najczęściej z onyksu, piaskowca albo dolomitu).

Te cztery ostatnie są najdroższe, ale jednocześnie bardzo stylowe i niezwykle odporne na stłuczenia czy zarysowania. Umywalka nablatowa pozwala wykorzystać płaszczyznę, na której jest zamontowana, w dwojaki sposób. Po pierwsze, służy ona jako miejsce na samą umywalkę, po drugie zaś można na niej z powodzeniem przechowywać różne rzeczy. To praktyczne rozwiązanie decyduje o tym, że jest to dobry wybór do każdej łazienki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakich akcesoriów używać do parzenia kawy?
Jakich akcesoriów używać do parzenia kawy?
Filiżanka dobrej kawy to nieodłączny element dnia. Warto więc zadbać o to, by była ona smaczna i aromatyczna, tak by […]
Ostatnie wpisy