Dlaczego drewniane meble pasują do salonu?

Dlaczego drewniane meble pasują do salonu?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość osób traktuje salon jako najbardziej eleganckie miejsce w całym domu. Z tego powodu meble w dużym pokoju powinny mieć swój własny styl i oddawać charakter miejsca. Drewniane meble niezwykle dobrze sprawdzają się w salonach stylizowanych na XIX-wieczny dworek, jak i na lata 60. ubiegłego wieku. Dobrze też współgrają ze współczesnymi sprzętami, na przykład telewizorami, które świetnie prezentują się umieszczone w drewnianych szafkach RTV. NA https://www.domtech24.com/pokoj-dzienny/meble-rtv można znaleźć duży wybór takich mebli właśnie pod telewizor.

Komoda do salonu za to powinna łączyć estetykę z funkcjonalnością. To na niej umieszczamy zdjęcia w drewnianych ramkach, których kolor powinien być zbliżony do koloru samej komody. Taki zestaw zapewni spójność całości i sprawi, że nasz salon będzie wyglądał bardzo stylowo. Do całości dołożyć możemy też meble z epoki, które kupimy w internecie, bądź w sklepach z antykami.

Drewno w salonie to prestiż

Drewniane meble same w sobie dodają salonowi estetyki. Kojarzą się ze stylem i dobrym gustem. Świetnie komponują się z wszelkiego rodzaju dodatkami. Dobrze będą pasować do nich na przykład poduszki w kolorze fioletowym, czy w odcieniach szarości. Sprawdzą się w różnych stylach, dlatego nawet zmiana koloru ścian nie sprawi, że przestaną pasować do całości. Są uniwersalne i ponadczasowe. Meble drewniane mają też liczne zalety praktyczne – są bardzo trwałe i nawet po kilku latach wyglądają tak samo jak wtedy, kiedy były kupowane. Wysokiej jakości drewno da nam przyjemny zapach w salonie, który od razu będzie kojarzył się z czymś wytwornym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Co to jest cięcie plazmowe cnc?
Co to jest cięcie plazmowe cnc?
Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest cięcie plazmowe cnc, należy wiedzieć najpierw czym jest plazma. Plazma jest to zjonizowana […]
Ostatnie wpisy