Dron na weselu – czy warto?

Dron na weselu – czy warto?
sposob-na
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego pragniemy uwiecznić go na zdjęciach i nagraniach wideo. Poza tradycyjnym kamerzystą i fotografem coraz więcej par decyduje się skorzystać również z usług operatora drona. Czy warto zainwestować w profesjonalną sesję z lotu ptaka?

Do czego kamerzyście przyda się dron?

Sceny nagrane przy użyciu drona zazwyczaj zostają połączone z nagraniem wykonanym z ziemi w jednym ślubnym filmie. Wideofilmowanie z drona dodaje wyjątkowości scenom wyjścia przez nowożeńców z kościoła, przyjazdu gości na przyjęcie oraz powitania pary młodej chlebem i solą. Urządzenie sprawdzi się szczególnie dobrze na uroczystościach w plenerze. Można także poprosić o sfilmowanie z powietrza malowniczej okolicy.

Zalety nagrań z drona

Filmy i fotografie wykonane z nowoczesnego drona cechują się doskonałą jakością i pozwalają spojrzeć na uroczystość z zupełnie innej perspektywy. Urządzenia pracują cicho i nie zakłócają przebiegu ceremonii. Usługa stanowi niewielki wydatek wśród kosztów całego przyjęcia – ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Ponadto zdjęcia z drona doskonale uzupełniają klasyczną sesję ślubną, bo umożliwiają uzyskanie oryginalnych ujęć. Trzeba jedynie sprawdzić, czy w wybranej lokalizacji dozwolone jest latanie bez ograniczeń, inaczej należy postarać się o specjalne pozwolenie.

Dron na weselu to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego. Umiejętnie wykonane zdjęcia i filmy z powietrza zapierają dech w piersiach, a otrzymane pamiątki przypominają o niezwykłych chwilach przez całe życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak dbać o środowisko?
Jak dbać o środowisko?
Dbanie o środowisko to wspólny obowiązek każdego mieszkańca planety. Niestety wiele osób ma z tym bardzo duży problem. Efektem jest […]
Ostatnie wpisy