Dron na weselu – czy warto?

Dron na weselu – czy warto?
sposob-na
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego pragniemy uwiecznić go na zdjęciach i nagraniach wideo. Poza tradycyjnym kamerzystą i fotografem coraz więcej par decyduje się skorzystać również z usług operatora drona. Czy warto zainwestować w profesjonalną sesję z lotu ptaka?

Do czego kamerzyście przyda się dron?

Sceny nagrane przy użyciu drona zazwyczaj zostają połączone z nagraniem wykonanym z ziemi w jednym ślubnym filmie. Wideofilmowanie z drona dodaje wyjątkowości scenom wyjścia przez nowożeńców z kościoła, przyjazdu gości na przyjęcie oraz powitania pary młodej chlebem i solą. Urządzenie sprawdzi się szczególnie dobrze na uroczystościach w plenerze. Można także poprosić o sfilmowanie z powietrza malowniczej okolicy.

Zalety nagrań z drona

Filmy i fotografie wykonane z nowoczesnego drona cechują się doskonałą jakością i pozwalają spojrzeć na uroczystość z zupełnie innej perspektywy. Urządzenia pracują cicho i nie zakłócają przebiegu ceremonii. Usługa stanowi niewielki wydatek wśród kosztów całego przyjęcia – ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Ponadto zdjęcia z drona doskonale uzupełniają klasyczną sesję ślubną, bo umożliwiają uzyskanie oryginalnych ujęć. Trzeba jedynie sprawdzić, czy w wybranej lokalizacji dozwolone jest latanie bez ograniczeń, inaczej należy postarać się o specjalne pozwolenie.

Dron na weselu to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego. Umiejętnie wykonane zdjęcia i filmy z powietrza zapierają dech w piersiach, a otrzymane pamiątki przypominają o niezwykłych chwilach przez całe życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Rodzaje lamp, jakie można zastosować we wnętrzu naszego mieszkania
Rodzaje lamp, jakie można zastosować we wnętrzu naszego mieszkania
Lampa musi pasować do wnętrza Wybierając odpowiednią lampę, należy wziąć pod uwagę zarówno styl domu, jak i pomieszczenia, w którym […]
Ostatnie wpisy