Ile kosztują domki dla lalek?

Ile kosztują domki dla lalek?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od małego do dużego

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów domków dla lalek. Od zupełnie małych i prostych do dużych, wykonanych z drewna domków, przypominających zamek. Wiele z nich dostać można w dobrym stanie z rynku wtórnego. Są również firmy zajmujące się tworzeniem tego typu zabawki. Pozwalają one na dokładne sprecyzowanie swoich zachcianek i odwzorowanie najskrytszych marzeń. W zależności, która z opcji wybierzemy ceny, mogą różnić się diametralnie. Pamiętać należy o tym, że materiał, z którego wykonany jest domek ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o cenę. Dodatkowo określić należy wielkość wyposażenia domku, ewentualne dodatki czy kolory.

Rynek wtórny to najmniejsze ceny?

Niekoniecznie. Tu również panuje zasada jakości oraz zużycia takowego domku. Ceny zwyczajnych, małych domków, wykonanych z plastiku z podstawowym wyposażeniem wahaja się między 40 a 100 zł. Niektóre z nich używane były przez kilka lat, a niektóre były po prostu nieudanym prezentem. Kupując domki dla lalek z rynku wtórnego powinno się dokładnie sprawdzić jego stan, oraz zawartość przed zakupem. Warto też porównać cenę nowego domku danej firmy do używanego i sprawdzić opłacalność transakcji.

Domki drewniane

Największą popularnością cieszą się domki wykonane z drewna. Zarówno małe, jak i duże są bardzo często kupowane. Dostać możemy je w sklepie lub wykonać na zawołanie u firm posiadających takową usługę. Ceny takich domków są zdecydowanie wyższe. Małe domki można kupić w granicach 150-300 zł. Zaskakujące są ceny dużych domków z pełnym wyposażeniem. Często są wzbogacane dodatkami takimi jak tunel foliowy ogrodowy służący jako wejście do domku. Taki domek to koszt rzędu nawet 1000 czy 1500 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakie narzędzia stosowane są powszechnie do zarządzania pracownikami i firmą?
Jakie narzędzia stosowane są powszechnie do zarządzania pracownikami i firmą?
Prowadzenie firmy opiera się przede wszystkim na zarządzaniu jej zasobami, a do tych należą nie tylko rzeczy materialne, ale też […]
Ostatnie wpisy