Ile kosztują domki dla lalek?

Ile kosztują domki dla lalek?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od małego do dużego

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów domków dla lalek. Od zupełnie małych i prostych do dużych, wykonanych z drewna domków, przypominających zamek. Wiele z nich dostać można w dobrym stanie z rynku wtórnego. Są również firmy zajmujące się tworzeniem tego typu zabawki. Pozwalają one na dokładne sprecyzowanie swoich zachcianek i odwzorowanie najskrytszych marzeń. W zależności, która z opcji wybierzemy ceny, mogą różnić się diametralnie. Pamiętać należy o tym, że materiał, z którego wykonany jest domek ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o cenę. Dodatkowo określić należy wielkość wyposażenia domku, ewentualne dodatki czy kolory.

Rynek wtórny to najmniejsze ceny?

Niekoniecznie. Tu również panuje zasada jakości oraz zużycia takowego domku. Ceny zwyczajnych, małych domków, wykonanych z plastiku z podstawowym wyposażeniem wahaja się między 40 a 100 zł. Niektóre z nich używane były przez kilka lat, a niektóre były po prostu nieudanym prezentem. Kupując domki dla lalek z rynku wtórnego powinno się dokładnie sprawdzić jego stan, oraz zawartość przed zakupem. Warto też porównać cenę nowego domku danej firmy do używanego i sprawdzić opłacalność transakcji.

Domki drewniane

Największą popularnością cieszą się domki wykonane z drewna. Zarówno małe, jak i duże są bardzo często kupowane. Dostać możemy je w sklepie lub wykonać na zawołanie u firm posiadających takową usługę. Ceny takich domków są zdecydowanie wyższe. Małe domki można kupić w granicach 150-300 zł. Zaskakujące są ceny dużych domków z pełnym wyposażeniem. Często są wzbogacane dodatkami takimi jak tunel foliowy ogrodowy służący jako wejście do domku. Taki domek to koszt rzędu nawet 1000 czy 1500 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Co możemy wręczyć mamie na Dzień Kobiet?
Co możemy wręczyć mamie na Dzień Kobiet?
Dzień Matki jest tuż za rogiem. Ten dzień jest obchodzony przez ludzi na całym świecie, aby uhonorować swoją matkę i […]
Ostatnie wpisy