Jak nie zagracić korytarza w mieszkaniu?

Jak nie zagracić korytarza w mieszkaniu?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Korytarz lub przedpokój to miejsce, do którego trafiamy bezpośrednio po przekroczeniu progu mieszkania. To właśnie na jego podstawie każda osoba, która odwiedza nasz dom po raz pierwszy, wyrobi sobie opinię na temat czystości naszych wnętrz. To pierwsze wrażenie trudno będzie zatrzeć, jeżeli korytarz będzie zagracony. Jak zatem sprawić, by pomieszczenie to nie wydawało się zbyt ciasne? Wszystko musi mieć tu swoje miejsce. Oto jak osiągnąć ten efekt.

Przestrzeń na obuwie

Przed każdorazowym opuszczeniem domu w przedpokoju dokonujemy zmiany obuwia domowego na to wyjściowe. Jako że większość z nas dysponuje kilkoma, jeśli nie kilkunastoma parami butów, trzymanie ich na podłodze z pewnością szybko spowoduje jej zagracenie. W korytarzu powinny zatem stanąć specjalne szafki na buty. To najprostszy i najwygodniejszy sposób na ich organizację. Jeżeli do dyspozycji nie mamy zbyt wiele miejsca, w szafkach możemy przechowywać jedynie obuwie niezbędne o danej porze roku.

Miejsce na okrycie wierzchnie

Poza butami w przedpokoju zazwyczaj trzymamy również kurtki, płaszcze oraz przeciwdeszczowe peleryny. Wielu z nas z ich powodu decyduje się na wstawienie tu zabudowanej szafy na wymiar. Nie każdy korytarz stwarza jednak takie możliwości. W mniejszych przestrzeniach doskonale sprawdzają się garderobiane wieszaki, które znajdziemy na tej stronie: https://furnilux.pl/wieszaki-garderobiane. Wiszące na nich ubrania wyglądają estetycznie. Obok kurtek możemy tak przechowywać również parasole czy torebki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Korzyści płynące z naprawy telefonu w serwisie GSM
Korzyści płynące z naprawy telefonu w serwisie GSM
Uszkodzenia telefonów nie są rzadkością. Urządzeń tych używamy na co dzień i robimy to bardzo intensywnie. W takich warunkach może […]
Ostatnie wpisy