Jak stworzyć wystrój wnętrza dla fana piłki nożnej?

Jak stworzyć wystrój wnętrza dla fana piłki nożnej?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli nasze dziecko jest ogromnym fanem piłki nożnej, możemy stworzyć z jego pokoju miejsce, które będzie mu na co dzień przypominało o ulubionym sporcie. Dzięki dzisiejszej ofercie producentów mebli, oświetlenia i innych elementów wystroju wnętrza stworzymy prawdziwą świątynię futbolu. Potrzebujemy jedynie nieco wyobraźni i chęci, żeby zrobić przyjemność naszemu młodemu (i nieco starszemu) fanowi piłki nożnej.

Elementy wystroju, które wzbogacą pokój entuzjasty futbolu

Jednym z głównych mebli w pokoju dziecięcym jest łóżko, więc to od niego powinniśmy zacząć. W sklepach bez problemu znajdziemy meble z motywami piłki nożnej. Może być np. łóżko, które ma zagłówek w kształcie piłki lub namalowanych na drewnie popularnych piłkarzy. Samą pościel również z łatwością zmienimy na taką, która od razu przywodzi na myśl ulubiony sport dziecka.

Kolejnym istotnym elementem wnętrza jest oświetlenie. Tutaj też możemy dobrać takie, które będzie tematycznie pasowało do myśli przewodniej. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim lampa piłka z kloszem w kształcie futbolówki. Są też takie z tradycyjnymi kloszami, na których zostały nadrukowane motywy związane z futbolem. Zaopatrzymy się modele zarówno wiszące, jak i stojące.

Finalnie warto zwrócić uwagę na dodatki do pokoju. Chodzi tu głównie o elementy, które znacznie wpływają na wygląd wnętrza, czyli np. dywan, zasłony czy chociażby pufa. Każda z tych rzeczy może być dobrana zgodnie z ulubionym sportem, czyli w tym wypadku posiadać nadruki futbolowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Zastosowanie mebli ze stali nierdzewnej
Zastosowanie mebli ze stali nierdzewnej
Zastosowanie mebli ze stali nierdzewnej w restauracjach i hotelach jest bardzo powszechne, ponieważ są one trwałe, łatwe do czyszczenia i […]
Ostatnie wpisy