Jak ustalić majątek dłużnika?

Jak ustalić majątek dłużnika?
sposob-na
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czynności związane z określeniem majątku dłużnika polegają na ustaleniu posiadanych dóbr. Dłużnik powinien sam określić swój majątek, jednak ponieważ nie zawsze jest to dla niego korzystne – czasami próbuje ukryć część z nich.

Pomoc detektywistyczna

Ustalenie całkowitego majątku dłużnika nie zawsze jest łatwe. Warto w tym przypadku zwrócić się o pomoc do biura detektywistycznego, takiego jak bdwpoznan.pl. Specjaliści znają wszystkie sposoby ukrywania majątku i dotarcia do źródeł na ich temat.

Informacje o posiadanych przez dłużnika pojazdów można zdobyć w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Ewidencja nieruchomości w Starostwie czy Gminie pozwoli ustalić wartość nieruchomości należących do dłużnika. Dokładna analiza wszystkich tego typu miejsc spowoduje, że prywatny detektyw dokładnie określi wielkość majątku dłużnika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakie materiały można ciąć laserem?
Jakie materiały można ciąć laserem?
Cięcie materiału jest wykonywane w celu uzyskania konkretnego kształtu lub zmniejszenia rozmiaru danego elementu. Obecnie powszechnie wykorzystuje się w tym […]
Ostatnie wpisy