Jak zaplanować funkcjonalne wnętrza w domu?

Jak zaplanować funkcjonalne wnętrza w domu?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne wnętrza to dzisiaj przede wszystkim estetyka, która musi być jednak połączona z funkcjonalnością. Dom to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Pomimo iż przyjmując gości zwracamy uwagę na ich opinię, to jednak nie należy zapominać, że mieszkanie to przede wszystkim przestrzeń stworzona dla nas samych.

Powinniśmy więc się w nim czuć jak najbardziej komfortowo, rzecz jasna nie zapominając o najnowszych trendach w wystroju wnętrz. Połączenie tych dwóch kwestii to wyzwanie, z którym jednak bez problemu poradzi sobie każdy nowocześnie myślący właściciel domu.

Co jest w modzie?

Dzisiaj bez wątpienia liczą się stylowe meble, jak krzesła drewniane designerskie, dzięki którym nasza kuchnia od razu nabierze charakteru. Równie modne są krzesła barowe. Hoker krzesło kuchenne białe to właśnie taki mebel – jest funkcjonalne, a dzięki swoim smukłym kształtom przypomina te, jakie możemy spotkać w wielu barach. Siadając na takim krześle i robiąc sobie drinka przy stole od razu poczujemy się jak w nowoczesnej restauracji.

Meble takie są też bardzo praktyczne, bo nie zajmują zbyt wiele miejsca. Biały kolor będzie doskonale współgrał niemal z każdą barwą ścian w naszej kuchni, a najbardziej z czarną, lub czerwoną. Hokery to dziś podstawa nowocześnie i stylowo urządzonych pomieszczeń. W połączeniu z wysepką kuchenną będą stanowiły doskonałe miejsce nie tylko do spożywania śniadań, czy lunchy. Sprawdzą się też wtedy, gdy zaprosimy znajomych na małą imprezę oraz zabawimy się w barmana.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakie rodzaje rowerów są sprzedawane w sklepach?
Jakie rodzaje rowerów są sprzedawane w sklepach?
Większość rowerów sprzedawanych w sklepach jest wykonana z metalu, ale są też takie, które są wykonane z drewna i włókna […]
Ostatnie wpisy