Jakie nakrycia głowy zakładać na chłodniejsze dni?

Lato w pełni, a jedyne nakrycia głowy, jakie nosimy to kapelusze i czapki z daszkiem, chroniące nas przed słońcem. Warto jednak zawczasu pomyśleć o chłodniejszych dniach i przygotować coś na jesienną słotę. Okazuje się, iż czapka to nie tylko ochrona naszej głowy i uszu przed zimnem, ale również doskonały dodatek. Przyjrzyjmy się, jakie nakrycia głowy sprawdzą się na chłodniejszy czas.

Czapki nie tylko na zimowe dni

Kiedy za oknem jest ponuro i pada deszcz, doskonałym rozwiązaniem będą czapki na poszewce. Aby nadać nieco radości takim dniom, można zdecydować się na kolorowe komplety z czapką i kominem, które doskonale ochronią nas przed wiatrem i zimnem. Można znaleźć mnóstwo wzorów i kolorów takich kompletów, więc zdecydowanie każdy znajdzie coś w czym będzie się czuł dobrze. W zależności od temperatury za oknem, sprawdzić się mogą również ponadczasowe, wełniane czapki z pomponem, które nie tylko ogrzeją naszą głowę, ale również będą pasowały do wielu strojów. Innym pomysłem jest czapka traperka, która zdecydowanie nie pozwoli nam zmarznąć w jesienne lub wczesnozimowe dni.

Uniwersalnym rozwiązaniem, zarówno dla pań i panów, jest czapka bejsbolówka, np. dostępna na stronie https://www.sterkowski.pl/113-bejsbolowka. Dzięki temu, że ma daszek, świetnie spełni swoją funkcję, nawet podczas deszczowych dni. Różnorodność kolorów i fasonów, może sprawić, że każdy znajdzie czapkę odpowiednią dla siebie.Kolejny szykownym wyborem, może być czapka beanie. Najczęściej występująca w wersji wełnianej, może być ciekawym dodatkiem do naszego stroju. Inny pomysł to kaszkiet lub beret, który zdecydowanie nada elegancji naszym jesiennym ubiorom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − 4 =