Lustro – nieocenione wyposażenie w wystroju wnętrz

Urządzając wnętrze zwykle skupiamy się na kolorystyce oraz teksturze, którą chcemy wykorzystać. Oczywiście ważne jest wybranie odpowiednich materiałów wykończeniowych, które będą do siebie pasować, ale i dodatki odgrywają istotną rolę we wnętrzu. Stworzenie wnętrza ciekawe, ale jednocześnie ciepłego i przytulnego wymaga dużych nakładów pracy. Warto jednak postawić na sprawdzone elementy wystroju wnętrz jak lustra kwadratowe, które można zawiesić właściwie w każdym pomieszczeniu.

Jak można wykorzystać lustra?

Wiele osób kojarzy lustra tylko z łazienką, przedpokojem czy szafą. Jednak takie elementy mogą zmienić też wystrój pokoju dziennego. Przykładowo https://www.impresje24.pl/pol_m_Meble_Lustra_Lustra-w-bialej-ramie-324.html świetnie się komponują z ciemniejszymi ścianami pomalowanymi farbą czy też wytapetowanymi. Ładnie przełamują ciemne barwy i sprawiają, że pomieszczenie wygląda stylowo. Lustra można zawiesić po prostu nad kanapą wypoczynkową w miejscu wieszania zdjęć czy obrazów.

Ciekawym zabiegiem jest też użycie lustra stojącego w rogu pomieszczenia. Wtedy zmieni się jego układ optycznie, ponieważ lustro będzie odbijało jego wnętrze, a przez to będzie nam się wydawać, że pokój jest większy. Lustra stojące świetnie sprawdzą się też w sypialni, w tym w pokoju dla nastolatka, ponieważ można się z nim nie tylko przeglądać, ale też fajnie będzie wyglądać. Z kolei w łazienkach warto mieć jedno duże lustro, ale też modne jest dodawania mniejszego lustra magnetycznego, które jest bardzo przydatne do zrobienia makijażu czy też w przypadku mężczyzn pomoże dokładnie zgolić zarost.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 3 =