Stylizacja brody – samodzielnie, czy z pomocą barbera?

Stylizacja brody – samodzielnie, czy z pomocą barbera?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda na brodę nie przemija, a nawet przybiera na sile. Zadbany i wypielęgnowany zarost prezentuje się naprawdę pięknie, dlatego warto dołożyć starań, by właśnie tak wyglądał, niezależnie od okoliczności. Zapuszczanie brody trwa około 4 tygodni. W tym czasie można nauczyć się, jak o nią prawidłowo dbać.

Wiele osób zastanawia się, czy podjąć się tego samodzielnie, czy lepiej wybrać pielęgnację w profesjonalnym salonie. Zaczynając dopiero tę przygodę, warto udać się do specjalisty, jakim jest barber Poznań to miasto, w którym działa ich wielu. Wizyta u niego pozwoli się dowiedzieć, w jaki sposób regulować zarost tak, aby pasował do kształtu twarzy. Podpowie on też jakie kosmetyki najlepiej sprawdzą się do pielęgnacji. Ich wybór jest ogromny, dlatego porada doświadczonej osoby z pewnością się przyda. Warto przygotować się do powiększenia półki z kosmetykami i regularnego jej używania.

Pierwsze koty za płoty

Jeśli mamy już choćby podstawową wiedzę dotyczącą pielęgnacji zarostu, można przystąpić do samodzielnego podcinania i nakładania odpowiednich kosmetyków. Dla niektórych to prawdziwa przyjemność, dla pozostałych zmora. Nie można ukrywać, że zadbana bródka wymaga sporo czasu i cierpliwości, ale też wiedzy. W związku z tym osoby, które nie chcą zajmować sobie tym czasu, wybierają regularne wizyty u barbera. Decyzję o tym czy pielęgnować zarost samodzielnie czy u fryzjera należy zatem podjąć samodzielnie tak, aby zapuszczanie zarostu było przyjemnością, która dodatkowo pięknie się prezentuje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Permanentne czy odczepialne?
Permanentne czy odczepialne?
Zadbana oprawa oka jest dzisiaj równie ważna, co świeża cera czy wypielęgnowane paznokcie. Umiejętnie wyeksponowane rzęsy i brwi potrafią nadać […]
Ostatnie wpisy