Stylizacja brody – samodzielnie, czy z pomocą barbera?

Stylizacja brody – samodzielnie, czy z pomocą barbera?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda na brodę nie przemija, a nawet przybiera na sile. Zadbany i wypielęgnowany zarost prezentuje się naprawdę pięknie, dlatego warto dołożyć starań, by właśnie tak wyglądał, niezależnie od okoliczności. Zapuszczanie brody trwa około 4 tygodni. W tym czasie można nauczyć się, jak o nią prawidłowo dbać.

Wiele osób zastanawia się, czy podjąć się tego samodzielnie, czy lepiej wybrać pielęgnację w profesjonalnym salonie. Zaczynając dopiero tę przygodę, warto udać się do specjalisty, jakim jest barber Poznań to miasto, w którym działa ich wielu. Wizyta u niego pozwoli się dowiedzieć, w jaki sposób regulować zarost tak, aby pasował do kształtu twarzy. Podpowie on też jakie kosmetyki najlepiej sprawdzą się do pielęgnacji. Ich wybór jest ogromny, dlatego porada doświadczonej osoby z pewnością się przyda. Warto przygotować się do powiększenia półki z kosmetykami i regularnego jej używania.

Pierwsze koty za płoty

Jeśli mamy już choćby podstawową wiedzę dotyczącą pielęgnacji zarostu, można przystąpić do samodzielnego podcinania i nakładania odpowiednich kosmetyków. Dla niektórych to prawdziwa przyjemność, dla pozostałych zmora. Nie można ukrywać, że zadbana bródka wymaga sporo czasu i cierpliwości, ale też wiedzy. W związku z tym osoby, które nie chcą zajmować sobie tym czasu, wybierają regularne wizyty u barbera. Decyzję o tym czy pielęgnować zarost samodzielnie czy u fryzjera należy zatem podjąć samodzielnie tak, aby zapuszczanie zarostu było przyjemnością, która dodatkowo pięknie się prezentuje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakie obuwie będzie odpowiednie na upalne dni?
Jakie obuwie będzie odpowiednie na upalne dni?
Latem nie mamy zbyt wielu powodów do tego, by narzekać na pogodę. Bardzo często możemy cieszyć się bowiem wysokimi temperaturami, […]
Ostatnie wpisy