Mniej znane, ale warte uwagi smartfony

Dawno minęły czasy, gdy na rynku dominowały telefony oraz smartfony tylko kilku, najbardziej znanych, światowych producentów. Współcześnie z roku na rok na rynek wchodzą coraz to nowe modele firm z całego świata. Czy zasługują one na uwagę? Odpowiedzi poszukamy w naszym dzisiejszym artykule.

Meizu – smartfony prosto z Chin

Nie ulega wątpliwości, że rynek azjatycki, a zwłaszcza chiński jest rynkiem bardzo prężnie się rozwijającym. Co za tym idzie, nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie z Kraju Środka wywodzi się największa liczba mało znanych producentów telefonów. Przykładem może być firma Meizu, która swoją siedzibę ma właśnie w Chinach. Zadajmy sobie więc pytania, czy telefony tej firmy są gorsze od smartfonów znanych potentatów? Biorąc pod uwagę wyłącznie parametry, wydaje się, że tak. Jeśli natomiast chodzi o stosunek jakości do ceny, to telefony chińskie z pewnością nie są gorsze.

Bez względu na to, czy posiadamy telefon mniej, czy bardziej markowy należy o niego odpowiednio zadbać. Dobrym pomysłem na to jest zakup etui na telefon Meizu. Dzięki takiemu stosunkowo taniemu dodatkowi jesteśmy w stanie zabezpieczyć telefon, wydłużyć jego życie, a tym samym sprawić, że inwestycja w chiński telefon będzie jeszcze bardziej opłacalna.

Innym chińskim producentem jest firma Gionee. Jej specjalnością, podobnie jak firmy Meizu, są telefony budżetowe, do których możemy dokupić liczne dedykowane akcesoria dla produktów tej marki, które można nabyć na https://funnycase.pl/produkty/33-gionee. Chiny są rynkiem bardzo prężnie rozwijającym się i prawdopodobnie za kilka lat ich produkty przejmą dużą część rynku telefonów komórkowych oraz smartfonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 3 =