Najciekawsze rodzaje etui

Najciekawsze rodzaje etui
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiaj wielbiciele akcesoriów do telefonów mogą cieszyć się szerokim wyborem etui. Jedne z najciekawszych rodzajów dodatków oferują producenci etui na telefon iPhone 5 / 5S. Na rynku można spotkać etui przeróżnych kształtów i kolorów, błyszczące i przezroczyste, plastikowe, a także silikonowe. Posiadacze nowoczesnych telefonów z pewnością znajdą coś dla siebie.

Jakie są najciekawsze rodzaje etui na rynku?

Poza klasycznymi, jednokolorowymi etui istnieje wiele alternatyw dla miłośników kreatywnego rozwiązania. Obudowa wykonana z silikonu wygląda estetycznie i ciekawie. Z danego materiału można tworzyć etui w kształcie bohaterów z bajek lub filmów. Takie etui jest przyjemne w dotyku i zazwyczaj jest większego rozmiaru niż zwykłe. Rzucające się w oczy jaskrawe kolory etui będą cieszyć nie tylko właścicieli, ale i osoby obok. Posiadaczom takiego typu dodatku do telefonu zdecydowanie ciężej będzie zgubić swoje urządzenie w mieszkaniu.

Etui na telefon SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME niczym nie ustępują tym na iPhone. Bardzo popularne są etui z 3D wzorem. Dobrze się sprawdzą podczas użytkowania, ponieważ materiał jest płaski, nie posiada wypukłych detali i wygodnie się go trzyma w ręce. Można zakupić obudowę o nietypowych wzorach emitujących drewno lub kamienie. Często spotykane są etui z owocami lub roślinami, zwierzętami, czekoladą, piłką nożną. Etui tego typu to bardzo efektowny, a zarazem spełniający swoją funkcję dodatek.

Co, jeżeli brak etui w sklepie?

Można skorzystać z usług firmy, która zajmuje się produkcją etui na zamówienie. Wtedy mamy możliwość stworzyć swoje własne, niebanalne, idealnie dopasowane do telefonu etui. Producenci etui na zamówienie starannie i z dokładnością wykonują zamówienia. Końcowy rezultat będzie cieszył nie tylko swoją oryginalnością, ale także bardzo dobrą jakością materiału.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak przygotować się do wiosennych porządków?
Jak przygotować się do wiosennych porządków?
Wiosenne porządki to coroczna tradycja. Budząca się do życia przyroda i słoneczna pogoda zachęcają do zadbania o swój dom oraz […]
Ostatnie wpisy