Najczęściej kupowana biżuteria

Najczęściej kupowana biżuteria
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lubimy dawać i otrzymywać prezenty. Najlepiej jest obdarowywać te osoby, które są nam najbliższe. Bardzo dobrym prezentem dla młodszych i starszych jest biżuteria. Jest to praktyczny i elegancki prezent, który można podarować z każdej okazji.

Jaką biżuterię kupujemy najczęściej?

Młodzi panowie, którzy chcą oświadczyć się swoim wybrankom, kupują śliczne pierścionki zaręczynowe. Często są one zrobione z żółtego złota, ale można również kupić pierścionki ze złota białego. W późniejszym terminie już razem z narzeczoną kupują obrączki. W tym przypadku również można wybrać kolor złota – żółtego oraz białego. W niektórych sklepach jubilerskich można kupić obrączki srebrne pozłacane.

Panie kupują sobie biżuterię, gdy mają w planach większą uroczystość np. chrzest, komunia czy ślub. Dobierają wtedy łańcuszek i kolczyki do stroju, tak by wszystko do siebie pasowało. Delikatna bransoletka oraz ładne kolczyki często tworzą prezent, który otrzymuje młoda kobieta w dniu swoich osiemnastych urodzin. Z okazji chrzcin w ramach prezentu rodzice chrzestni kupują dziecku srebrne łyżeczki do chrztu.

Mężczyźni również mogą być obdarowywani biżuterią. Najczęściej są to łańcuszki i męskie bransolety. Zazwyczaj w męskiej biżuterii połączone jest złoto lub srebro ze skórą. Elegancka męska biżuteria jest dostępna w każdym sklepie jubilerskim, a liczba mężczyzn noszących biżuterię stale rośnie.
Ze statystyk wynika, że najczęściej biżuterię kupujemy w prezencie. A szkoda, ponieważ najpierw warto byłoby pomyśleć o sobie a nie o innych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Świeczki – ważny element wystroju restauracji
Świeczki – ważny element wystroju restauracji
Vintage, rustyk, country, klasyczna elegancja – niezależnie od stylu, w jakim jest prowadzony lokal, jego wystrój jest równie istotny, co […]
Ostatnie wpisy