Porcelanowa zastawa – czy wciąż jest modna?

Porcelanowa zastawa – czy wciąż jest modna?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszelkiego rodzaju wystawne przyjęcia oraz rodzinne obiady, a także spędzanie wspólnych świąt to okazja, aby zaprezentować swoją nową porcelanową zastawę Kristoff. Podczas codziennych obiadów nie musimy używać pięknych i porcelanowych talerzy, ponieważ nikt tam nie zagląda do talerza, ale w przypadku kiedy dobrze wiemy, że będziemy organizować uroczyste spotkania to warto mieć porcelanową zastawę minimum na 12 osób.

Dlaczego warto wybrać porcelanową zastawę?

Gdy zdecydujemy się na zakup porcelanowej zastawy, to mamy pewność, że będzie ona wykonana starannie oraz estetycznie, a dodatkowo posłuży nam przez wiele lat. Porcelanowa zastawa to produkt, który był wytwarzany już w dziewiętnastym wieku i do dzisiaj jest używany przez wiele gospodarstw domowych. Porcelanową zastawę zobaczymy zarówno u naszej rodziny, jak również na uroczystych spotkaniach firmowych czy też weselach.

Porcelana Kristoff jest idealnym wyborem, ponieważ najczęściej dekoracje są tworzone ręcznie, a sam produkt jest niezwykle trwały i odporny na zarysowania sztućcami. Dodatkowo taka porcelana jest bardzo prosta w utrzymaniu czystości i łatwo można ją doczyścić. Nie wchodzi ona również w reakcji chemiczne ze spożywanym pożywieniem, więc jest dodatkowo bezpieczna i ekologiczna.

Na rynku znajdziemy zarówno te klasyczne białe porcelany, ale również porcelanę angielską, która jest zdobiona różnymi wzorami, a nawet tą, która zdobiona jest złotem. Możemy zakupić zastawę porcelanową na 4 czy 6 osób, ale zdecydowanie lepiej kupić tą na 12 osób na wypadek organizacji przyjęcia w naszym domu.

Artykuł napisany we współpracy z Witeks, gdzie zakupisz różnorodne akcesoria do domu.

Sprawdź przykładową ofertę: “nowoczesne lampy stojące”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak najlepiej oświetlić sypialnię?
Jak najlepiej oświetlić sypialnię?
Sypialnia jest tym szczególnym miejscem w domu, które służy przede wszystkim wypoczynkowi. Bardzo ważnym jest, by znajdowało się w niej […]
Ostatnie wpisy