Remont łazienki – co musi się w niej znaleźć?

Remont łazienki – co musi się w niej znaleźć?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależnie od tego, czy planujesz generalny remont łazienki czy tylko jej delikatne odświeżenie, należy się do tego właściwie przygotować. Jak zatem rozpocząć remont łazienki? Przede wszystkim od projektu. To właśnie opracowanie przestrzeni i urządzanie pomieszczenia zagwarantuje, że praca przebiegnie szybko i skutecznie. Jeśli tylko metraż na to pozwala, warto podzielić przestrzeń na funkcjonalne strefy, oddzielając między innymi część kąpielową od toalety i umywalki. Warto również przemyśleć, jakie wyposażenie będzie się tam znajdować. Najważniejsze są oczywiście wanna i sedes.

Opcjonalnie zamiast wanny można zamontować prysznic. W przypadku rodzin z małym dzieckiem idealnie sprawdzi się taki z głębszym brodzikiem. Dodatkowo należy uwzględnić umywalkę, dzięki której można wygodnie wykonywać codzienne czynności higieniczne. Co jeszcze powinno się znaleźć w każdej łazience?

Dodatki mają znaczenie

Montując umywalkę czy wannę, nie sposób pominąć baterie łazienkowe Grohe, które łączą zarówno funkcjonalność, jak i estetyczne wykonanie. W ten sposób świetnie komponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzem. Coraz większą popularność zdobywają też baterie termostatyczne, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo, jak i komfort w czasie kąpieli. System bazuje na mieszaniu ciepłej i zimnej wody, dzięki czemu w krótkim czasie można uzyskać optymalną temperaturę. To jednak nie wszystko. Warto jeszcze uwzględnić detale takie jak: lustra, ozdoby, kosze lub pudełka ozdobne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak ubrać córkę na uroczystość rodzinną?
Jak ubrać córkę na uroczystość rodzinną?
Dzieci, jeśli chodzi o ubrania, nie zwracają często uwagi na ich wygląd, bowiem najważniejsza jest dla nich wygoda. Inaczej do […]
Ostatnie wpisy