Szklane prezenty – na jaką okazję można je wręczyć?

Szklane prezenty – na jaką okazję można je wręczyć?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliża się rocznica ślubu rodziców albo chrzest bratanka lub komunia siostrzenicy. Chcielibyśmy z tej okazji podarować coś, co zostanie z nimi na lata i będzie przypominać tę wyjątkową uroczystość. Co by to mogło być? Warto pomyśleć o prezencie wykonanym ze szkła ze specjalnym grawerem. Będzie to piękny podarunek, który jest jednocześnie ozdobą, ale i pamiątką. Są okazje, kiedy taki upominek będzie idealny.

Chrzest i komunia

To dwie wyjątkowe okazje związane z religią. Oprócz innych prezentów zazwyczaj obdarowuje się dziecko również czymś co będzie mu przypominać ten dzień. Zazwyczaj są to medaliki lub Biblia. Ale dlaczego by nie prezent ze szkła? Taka pamiątka komunijna może być z dzieckiem jeszcze wiele lat, szczególnie jeśli została wykonana ze smakiem.

Rocznice

Rocznica: ślubu, poznania, pracy w firmie… Jest wiele okazji, kiedy prezent wykonany ze szkła jest wprost idealnym podarunkiem. Opatrzony stosownym grawerem lub wzorem może na długo przypominać osobie o darczyńcy. W tym wypadku warto rozważyć wykonanie upominku z szkła kryształowego. Jest ono szczególnie piękne i cieszy oko swoim wyrafinowanym pięknem.

Urodziny

Skoro już wspomniany został kryształ, to można z niego zrobić nie tylko ładne statuetki, ale przede wszystkim naczynia. Komplet ładnych kieliszków albo szklanek wykonanych ze szkła kryształowego to świetny prezent na urodziny. Ale to nie jedyny szklany prezent, jaki można wręczyć z takiej okazji.

Jeśli jesteśmy szczególnie blisko z solenizantem świetnym pomysłem będzie szklanka lub kufel z grawerem. Można rozważyć jakąś zabawną inskrypcję. Taki podarunek na pewno wprawi osobę w dobry humor i będzie mu służyć latami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Metoda sous vide
Metoda sous vide
Sous vide to obecnie coraz to bardziej popularna metoda gotowania. Coraz częściej wykorzystuje się ją w renomowanych restauracjach oraz knajpach, […]
Ostatnie wpisy