Trendy w dekorowaniu ścian

Trendy w dekorowaniu ścian
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zagospodarowanie ścian w pomieszczeniach nie jest łatwym zadaniem. Puste przestrzenie nie wyglądają ładnie, sprawiają wrażenie nieprzyjaznych i smutnych. Najprostszym rozwiązaniem są tradycyjne obrazy i zdjęcia, które dodają przytulności i uroku. Warto jednak odejść od typowych rozwiązań i stworzyć oryginalne aranżacje.

Naklejki ścienne

Najprostszym i jednocześnie najszybszym sposobem na nudną ścianę są naklejki. Wybór w sklepach jest ogromny. Jeśli chcemy, aby imitowały tapetę, warto wybrać jeden wzór i przykleić w idealnych odstępach. Na rynku dostępne są również gotowe wzory, które bez problemu przymocujemy samodzielnie. Drzewa, ptaki, kwiaty, motyle, sławne budowle to tylko niektóre z nich. Bardziej stonowane można wykorzystać w salonie, zabawne i kolorowe dodadzą uroku w pokoju dziecka. Producenci oferują również napisy na specjalne okazje. Życzenia bożonarodzeniowe powitają każdego gościa i zapewnią świąteczny nastrój. Dodatkowo, po świętach bez problemu pozbędziemy się naklejek.

Plakaty motywacyjne

Niesłabnącą popularnością cieszą się plakaty motywacyjne, które pasują do każdego pomieszczenia. Ciekawe sentencje będą przypominać o tym ,co najważniejsze w życiu, zmobilizują do działania, zachęcą do realizowania pasji. Na przykład, plakat z napisem Think Outside The Box to zachęta dla młodego człowieka, aby żyć zgodnie ze swoimi zasadami, myśleć po swojemu. Z kolei plakat z napisem Uśmiechnij się przypomina nam, że ten drobny gest nic nie kosztuje, a może zdziałać tak wiele. Czasami warto plakat wykonać rodzinnie i zawrzeć wszystkie zasady, których chcemy przestrzegać w naszym domu. Własnoręczne stworzenie ozdoby to frajda dla całej rodziny, a przygotowany plakat będzie doskonałą dekoracją pokoju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak efektywnie spędzić urlop?
Jak efektywnie spędzić urlop?
Człowiek to nie maszyna, dlatego od czasu musi sobie zrobić przerwę od pracy, aby odetchnąć i porządnie się zrelaksować. Długotrwały […]
Ostatnie wpisy