Zegarki dla zawodowych biegaczy

Zegarki dla zawodowych biegaczy
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Profesjonalny zegarek dla biegacza musi wygodny i przede wszystkim lekki. Dzięki niemu trening może być znacznie bardziej efektywny i bezpieczniejszy. Modele stworzone z myślą o zawodowych sportowcach posiadają wiele przydatnych funkcji.

Co musi posiadać taki zegarek?

Jedną z nich jest krokomierz, dostępny nawet w najprostszych modelach projektowanych dla aktywnych fizycznie osób. Bardzo praktycznym dodatkiem jest niewątpliwie GPS. Pozwala on śledzić np. pokonywaną trasę, czy tempo biegu. Niektóre modele posiadają nawet bazę map, co ułatwi znalezienie odpowiedniej drogi dla początkującego oraz zawodowego biegacza.
Innymi ciekawymi funkcjami są szacowanie spalania tłuszczu, określanie stref tętna treningu czy nawet przewidywanie wyników w oparciu o dostępne dane. Równie przydatna jest możliwość odtwarzania muzyki oraz odbierania SMS-ów. Zegarki, które zadowolą każdego sportowca, można znaleźć np. na stronie https://kaktus24.pl/. Ich ceny różnią się w zależności od liczby posiadanych funkcji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Badanie wzroku – jakie urządzenia się do niego wykorzystuje?
Badanie wzroku – jakie urządzenia się do niego wykorzystuje?
Podstawowe badanie wzroku polega na sprawdzeniu ostrości widzenia do dali i do bliży. W ten sposób można ocenić zdolność rozdzielczą […]
Ostatnie wpisy