Co to jest aikido?

Dla Twoich dzieci sztuki walki to coś więcej niż sport. Jest to sposób na rozwijanie koncentracji umysłowej i samokontroli. Ten pomysłowy program może poszerzyć horyzonty dzieci, zachęcając je do samodzielnego myślenia, komunikowania się z innymi i postępowania zgodnie z kodeksem honorowym.

Aikido – co to za sport?

Aikido jest holistyczną sztuką walki, która kładzie nacisk na technikę, a nie na przemoc i opiera się na zrelaksowanej mocy, a nie na brutalnej sile. Koncentrujemy się na treningu umysłu i ciała, co prowadzi do bardziej zrównoważonych jednostek. Zajęcia dla dzieci Poznań jest miastem, gdzie jest możliwość uczestniczenia w różnych lekcjach ze sztuki walki. Zajęcia pozwolą swoim dzieciom nabrać kondycji i nauczyć się samoobrony.

Dlaczego warto zapisywać dzieci na dodatkowe lekcje?

Przede wszystkim buduje pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Jest to doskonałe zajęcie dla dzieci w każdym wieku, również tych z zaburzeniami koncentracji uwagi. Wzmacnia charakter poprzez dyscyplinę i wytrwałość. Dzieci, które uczestniczą w wielu zajęciach sportowych poza szkołą, doświadczają wzrostu umiejętności społecznych. Pozwala im to również nawiązać przyjaźnie i znajomości, które zostają na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 5 =