Co to jest aikido?

Co to jest aikido?
sposob-na
Hobby Podróże Sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla Twoich dzieci sztuki walki to coś więcej niż sport. Jest to sposób na rozwijanie koncentracji umysłowej i samokontroli. Ten pomysłowy program może poszerzyć horyzonty dzieci, zachęcając je do samodzielnego myślenia, komunikowania się z innymi i postępowania zgodnie z kodeksem honorowym.

Aikido – co to za sport?

Aikido jest holistyczną sztuką walki, która kładzie nacisk na technikę, a nie na przemoc i opiera się na zrelaksowanej mocy, a nie na brutalnej sile. Koncentrujemy się na treningu umysłu i ciała, co prowadzi do bardziej zrównoważonych jednostek. Zajęcia dla dzieci Poznań jest miastem, gdzie jest możliwość uczestniczenia w różnych lekcjach ze sztuki walki. Zajęcia pozwolą swoim dzieciom nabrać kondycji i nauczyć się samoobrony.

Dlaczego warto zapisywać dzieci na dodatkowe lekcje?

Przede wszystkim buduje pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Jest to doskonałe zajęcie dla dzieci w każdym wieku, również tych z zaburzeniami koncentracji uwagi. Wzmacnia charakter poprzez dyscyplinę i wytrwałość. Dzieci, które uczestniczą w wielu zajęciach sportowych poza szkołą, doświadczają wzrostu umiejętności społecznych. Pozwala im to również nawiązać przyjaźnie i znajomości, które zostają na lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Rozjaśniacze do włosów – jaki wybrać?
Rozjaśniacze do włosów – jaki wybrać?
Rozjaśniacze do włosów to bardzo popularne produkty, które znajdują zastosowanie nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale również w domach. […]
Ostatnie wpisy