Co to jest aikido?

Co to jest aikido?
sposob-na
Hobby Podróże Sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla Twoich dzieci sztuki walki to coś więcej niż sport. Jest to sposób na rozwijanie koncentracji umysłowej i samokontroli. Ten pomysłowy program może poszerzyć horyzonty dzieci, zachęcając je do samodzielnego myślenia, komunikowania się z innymi i postępowania zgodnie z kodeksem honorowym.

Aikido – co to za sport?

Aikido jest holistyczną sztuką walki, która kładzie nacisk na technikę, a nie na przemoc i opiera się na zrelaksowanej mocy, a nie na brutalnej sile. Koncentrujemy się na treningu umysłu i ciała, co prowadzi do bardziej zrównoważonych jednostek. Zajęcia dla dzieci Poznań jest miastem, gdzie jest możliwość uczestniczenia w różnych lekcjach ze sztuki walki. Zajęcia pozwolą swoim dzieciom nabrać kondycji i nauczyć się samoobrony.

Dlaczego warto zapisywać dzieci na dodatkowe lekcje?

Przede wszystkim buduje pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Jest to doskonałe zajęcie dla dzieci w każdym wieku, również tych z zaburzeniami koncentracji uwagi. Wzmacnia charakter poprzez dyscyplinę i wytrwałość. Dzieci, które uczestniczą w wielu zajęciach sportowych poza szkołą, doświadczają wzrostu umiejętności społecznych. Pozwala im to również nawiązać przyjaźnie i znajomości, które zostają na lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Wino naturalne, czyli jakie? Skąd bierzemy najwyższej jakości wino?
Wino naturalne, czyli jakie? Skąd bierzemy najwyższej jakości wino?
Wina naturalne to wina, które powstają przy minimalnej interwencji. Termin ten został po raz pierwszy użyty przez Julesa Chauveta w […]
Ostatnie wpisy