Jak chronić dziecko przed przegrzaniem w trakcie spacerów?

Jak chronić dziecko przed przegrzaniem w trakcie spacerów?
sposob-na
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato jest tutaj, a to oznacza więcej czasu spędzonego na świeżym powietrzu z rodziną. Jeśli masz malucha, ważne jest, aby upewnić się, że jest chroniony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Nakrycie głowy

Upewnij się, że noszą kapelusz w słońcu. Kapelusze nie tylko chronią głowę i twarz przed promieniami ultrafioletowymi (UV), ale także pomagają utrzymać chłód poprzez zacienianie głowy i szyi. Powinny one mieć szeroki rąbek i być wykonane z lekkiej tkaniny, takiej jak bawełna lub bambus. Nakrycia głowy na lato są niezwykle ważne!

Odzież

Wybieraj odzież chroniącą przed promieniowaniem UV, która ma co najmniej UPF 30+ (im wyższy numer, tym lepiej). Oznacza to, że będzie ona blokować 97 procent lub więcej promieni UVA i UVB. Upewnij się, że w splocie nie ma żadnych szczelin, przez które mogłyby się przedostawać promienie słoneczne – dotyczy to miejsc takich jak pachy, okolice zamków błyskawicznych i guzików lub miejsca między warstwami materiału.

Krem z filtrem

Nakładaj krem z filtrem co dwie godziny, gdy jesteś na zewnątrz w bezpośrednim świetle słonecznym, nawet jeśli jest pochmurno! Krem z filtrem przeciwsłonecznym o wartości SPF 15 lub wyższej powinien być stosowany u dzieci powyżej 6 miesiąca życia; młodsze dzieci powinny mieć skórę chronioną przez ubranie lub cień, kiedy tylko jest to możliwe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Proste chwyty reklamowe, które poprawią naszą pozycję na rynku
Proste chwyty reklamowe, które poprawią naszą pozycję na rynku
Identyfikacja wizualna ma coraz większe znaczenie w kontekście sukcesu w przedsiębiorczości. Świetny wizerunek i dobra rozpoznawalność to bardzo ważne kwestie, […]
Ostatnie wpisy