Jak ćwiczyć w domu?

Jak ćwiczyć w domu?
sposob-na
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie zawsze dysponujemy tak komfortowymi warunkami, aby móc korzystać z profesjonalnie wyposażonej siłowni, która umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu wszystkich partii mięśniowych. To jednak nie znaczy, że nie możemy zacząć ćwiczyć w domu. Jak się za to zabrać?

Nowoczesne podejście do budowania formy

Coraz więcej zwolenników zdobywa sobie także elektrostymulacja EMS. Polega ona na wykonywaniu zwykłych ćwiczeń w specjalnym kombinezonie, który jest wyposażony w elektrody wspierające dostarczanie impulsu z mózgu do mięśni. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy dostarczyć naszym mięśniom nawet piętnastokrotność normalnego obciążenia nie obciążając przy tym struktur stawowych oraz więzadeł. Przyjmuje się, że dwudziestominutowa sesja w kombinezonie EMS zastępuje nawet trzygodzinny trening na siłowni. Kluczowe przy tym jest, że generowane przez sprzęt impulsy mają dokładnie taką samą częstotliwość, jak ludzki mózg, a co za tym idzie są całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

Co daje system EMS?

Elektrostymulacja mięśniowa doskonale sprawdza się podczas powrotu do zdrowia po kontuzji, jako metoda rehabilitacji. To jednak nie wszystko, Ta metoda – wykorzystywana zarówno przez trenerów personalnych, jak i fizjoterapeutów – to także doskonałe uzupełnienie treningu wyczynowego i prozdrowotnego. Jest to także świetna oszczędność czasu, gdyż dla osiągnięcia efektu wystarczające będą już dwie sesje tygodniowo.

Metoda EMS gwarantuje kompleksowy trening całego ciała, co przekłada się na szybsze osiągnięcie wymarzonej, jędrnej sylwetki. Po każdej sesji EMS następuje przyspieszenie naszego metabolizmu, co sprawia, że tkanka tłuszczowa spala się jeszcze szybciej. Dzięki stymulacji impulsami elektrycznymi, treningi z zastosowaniem EMS są całkowicie bezpieczne dla osób, które borykają się z problemami z bolącym kręgosłupem lub stawami.Co więcej, elektrostymulacja gwarantuje wzmacnianie mięśni głębokich na każdej sesji ćwiczeń i nie wymaga poświęcania odrębnej jednostki treningowej wyłącznie na ten cel. Metoda EMS, o której mowa na stronie https://meonems.pl/ to możliwość zbudowania wymarzonego ciała w jeszcze krótszym czasie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Czym są zawieszki ażurowe i co je odróżnia od innych typów zawieszek?
Czym są zawieszki ażurowe i co je odróżnia od innych typów zawieszek?
Zawieszki ażurowe to rodzaj zawieszki okiennej wykonanej z metalu o otwartym splocie, który jest trzymany razem za pomocą nitów lub […]
Ostatnie wpisy