Jak łączyć sport i elegancję w codziennych stylizacjach?

Jak łączyć sport i elegancję w codziennych stylizacjach?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Codzienne stylizacje do pracy czy szkoły większości z nas sprawiają sporo problemów. Chcemy zachować indywidualizm, a jednocześnie nie odstawać zbytnio od naszej grupy współpracowników czy studentów. Receptą na sukces w tej kwestii może okazać się połączenie stylu sportowego z eleganckim. Prezentujemy kilka wskazówek i przykładowych zestawów ubrań.

Mężczyźni – na luzie i z polotem

Połączenie elegancji i sportu wielu mężczyzn ma we krwi. To właśnie takie stylizacje najczęściej widujemy w pismach lifestylowych i u modeli spoglądających na nas z billboardów. Najpopularniejszym pomysłem jest wypośrodkowanie pozornie skrajnych stylów. Przykładem niech będzie koszula Tommy Hilfiger, skomponowana z jeansami w standardowym, ciemnoniebieskim kolorze, skórzanym paskiem z elegancką, metalową klamrą, oraz białymi butami sportowymi. Aby wyglądać jeszcze bardziej na luzie, nogawki spodni możemy nieco podwinąć. W takim przypadku wybierzmy jednak skarpetki sięgające przed kostkę.

Kobiety: wygodnie i z klasą

W przypadku kobiet dostępne wariacje stylizacyjne są niemal nieskończone. W ostatnim czasie w sklepach odzieżowych znaleźć możemy gotowe produkty, których zamysłem jest przełamanie konwencji, jak eleganckie dresy czy tenisówki na koturnie. Sportowe spódnice i sukienki, a także wiele innych elementów garderoby, łączących klasę z wygodą, zamówimy również online, na przykład na tej stronie: https://kam-sport.pl/. Takie stylizacje idealnie dopełni delikatna biżuteria, skórzana torebka czy stylowy zegarek z bransoletą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Badanie wzroku – jakie urządzenia się do niego wykorzystuje?
Badanie wzroku – jakie urządzenia się do niego wykorzystuje?
Podstawowe badanie wzroku polega na sprawdzeniu ostrości widzenia do dali i do bliży. W ten sposób można ocenić zdolność rozdzielczą […]
Ostatnie wpisy