Jak nauczyć się zdobić paznokcie?

Jak nauczyć się zdobić paznokcie?
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadbane dłonie i piękne pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Większość z nas pragnie mieć pięknie zrobione paznokcie, jednak częste wizyty u stylistki paznokci są sporym obciążeniem dla portfela. Jest na to oczywiście rozwiązanie – można samodzielnie nauczyć się zdobić paznokcie. Nawet jeśli dopiero zaczynamy przygodę ze stylizacją paznokci to nic nie stoi na przeszkodzie, by nasze paznokcie były piękne ozdobione. Z pomocą mogą nam przyjść różnego rodzaju produkty do paznokci, dzięki którym stworzymy szybkie u efektowne zdobienia. Nie potrzebujemy tutaj żadnych specjalnych umiejętności. Gotowe, aby poznać sposoby na pięknie ozdobione paznokcie? 

Najłatwiejszy sposób zdobienia paznokci

Jeśli chcemy ozdobić nasze paznokcie w niezwykle łatwy, ale razem atrakcyjny sposób z pomocą przychodzi nam kolekcja Thermo. Te lakiery zmieniają swój kolor w zależności od temperatury. Dzięki temu możemy cieszyć się różnym kolorem paznokci w zależności od sytuacji. Jak to działa? Bardzo prosto! Pod wpływem różnicy temperatur (w dół lub górę) lakier zmienia kolor na kontrastowy. To koniec z jednowymiarowym i wciąż tym samym lakierem na paznokciach. Takie zdobienie świetnie sprawdzi się szczególnie latem. 

Geometryczne wzory

Bardzo ciekawym urozmaiceniem, który pozwoli w łatwy sposób ozdobić paznokcie nawet początkującym jest spider gel. Dzięki gumowej konsystencji na powierzchni paznokcia możemy utworzyć bardzo ciekawe zdobienia. Świetnie wychodzą geometryczne wzory, proste cienkie linie. Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia. Żel występuje w wielu kolorach, które możemy mieszać między sobą i tworzyć wielobarwne kompozycje na naszych paznokciach. Wystarczy tylko odrobina cierpliwości, kilka prób, a na pewno na naszych paznokciach powstaną piękne zdobienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Nabiał jak za dawnych lat – zalety lokalnych produktów mlecznych
Nabiał jak za dawnych lat – zalety lokalnych produktów mlecznych
Jeszcze w ubiegłym wieku w wielu wiejskich gospodarstwach hodowano po kilka krów, co przynosiło wiele korzyści społeczności lokalnej. Każdy mógł […]
Ostatnie wpisy