Jakie zalety ma niepubliczne przedszkole?

Prywatne przedszkola często traktowane są jako placówki lepsze, o wyższym standardzie wyposażenia, jak i nauki. Czesne za zapis i naukę pozwalają im na zapewnienie lepszych warunków i ofert dodatkowych, które mają zachęcić kolejnych rodziców do skorzystania z ich usług.

Niemniej jednak, w tych najlepszych miejsca rozchodzą się niezmiernie szybko i czasami chwila nieuwagi zablokuje nasze plany wysłania dziecka do danego niepublicznego przedszkola. Warto jednak spróbować swoich sił, gdyż posiadają parę istotnych zalet.

Moc wyboru

Przede wszystkim, prywatne przedszkola udostępniają nam multum wyborów, których możemy dokonać. Już na starcie wykazują ogromną ilość zajęć dodatkowych (od gry na instrumentach, przez pływanie czy sporty zespołowe) z jakich skorzystać może nasza pociecha. Co więcej, zajęcia odbywają się w małych grupach, średnio do 10 osób, co umożliwia najlepszy rozwój dziecka i indywidualną opiekę nad nim.

Dobre niepubliczne przedszkole Szczecin posiada w swojej ofercie całoroczny dostęp dziecka do placówki. Oznacza to tyle, iż nie występuje w nich wakacyjna przerwa, co dla wielu pracujących rodziców może być znaczącym plusem, a zarazem decydującym o wyborze tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzynaście + 2 =