Koce i narzuty – niezbędniki w każdej sypialni

Koce i narzuty – niezbędniki w każdej sypialni
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koce, pledy i narzuty to coś, co sprawia, że każde pomieszczenie w domu staje się bardziej przytulne i zapraszające do relaksu. Są zarówno miłym elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym dodatkiem, który przyda się szczególnie podczas chłodniejszych pór roku. Nawet w sypialni warto mieć mięciutki i puchaty zapasowy koc, by móc owinąć się nim, gdy sama kołdra zimą okaże się niewystarczająca.

Narzuta na łóżko, koc do sypialni – jak wybrać najlepsze?

Narzuta do sypialni to prosty sposób na szybkie ścielenie łóżka – wystarczy przykryć ułożoną pościel taką narzutą, by całe pomieszczenie prezentowało się schludnie i estetycznie. Z kolei koce mogą być dodatkową warstwą zimą, zarówno w sypialni dorosłych, jak i dzieci. Lekki kocyk polarowy na kołdrze ochroni przed chłodem, dzięki temu będziemy mogli nieco zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania, a przy tym czuć się ciepło i komfortowo. Z kolei latem koc może wręcz zastąpić kołdrę. Gdy wysokie temperatury w domu utrudniają zaśnięcie, wtedy lżejszy koc zamiast grubej pościeli sprawdzi się idealnie.

Duży wybór kocyków polarowych, akrylowych bądź z miękkiej i przyjemnej w dotyku mikrofibry znajdziemy tu: https://www.moker.eu/koce-c-39_71.html. Warto dobrać kolorystykę i wzory do swojego stylu, by koce były nie tylko użyteczne, ale pełniły też funkcję dekoracyjną. Koc w domu ma wiele zastosowań, przydaje się nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia – wie o tym każdy, kto lubi spędzić popołudnie pod ciepłym kocykiem z kubkiem parującej herbaty i z książką albo ulubionym serialem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak stworzyć wystrój wnętrza dla fana piłki nożnej?
Jak stworzyć wystrój wnętrza dla fana piłki nożnej?
Jeśli nasze dziecko jest ogromnym fanem piłki nożnej, możemy stworzyć z jego pokoju miejsce, które będzie mu na co dzień […]
Ostatnie wpisy