Licówki porcelanowe – jakie mają zastosowanie?

Licówki porcelanowe – jakie mają zastosowanie?
sposob-na
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym są?

Licówki porcelanowe to cienkie powłoki z materiałów w kolorze zębów, które przykleja się do przedniej części zębów. Zabieg wykonywany jest przez dentystę w celu nadania wyglądu prostych, białych i pięknych zębów. Licówki mogą być również stosowane w celu zamknięcia przerw między zębami, naprawienia wiórów lub pęknięć, poprawy wyglądu uśmiechu i nadania bardziej młodzieńczego wyglądu. To sprawia, że licówki porcelanowe są doskonałą opcją dla pacjentów, którzy chcą poprawić swój uśmiech lub wyprostować zęby bez noszenia aparatu ortodontycznego.

Jakie mają zastosowanie?

Licówki porcelanowe są stosowane do zmiany koloru, rozmiaru i kształtu zębów. Porcelana jest jednym z najtwardszych dostępnych materiałów, co czyni ją dobrym wyborem do uzupełnień stomatologicznych. Materiał ten jest bardzo odporny na działanie kwasów pochodzących z pokarmów i napojów, dlatego też licówki nie zużywają się w miarę upływu czasu, tak jak mogą to robić inne rodzaje uzupełnień, takie jak korony czy wypełnienia.

Licówki porcelanowe są bardzo trwałe w porównaniu do innych rodzajów uzupełnień, ponieważ są wykonane z mocnego materiału ceramicznego, który będzie trwał przez wiele lat bez żadnych problemów związanych z jego funkcją lub wyglądem. Wyglądają one również naturalnie po przyklejeniu na istniejące zęby, ponieważ bezproblemowo łączą się z naturalnym kolorem zębów, więc nikt nie będzie wiedział, że nie są to Twoje prawdziwe zęby, chyba że ktoś mu o tym powie!

Jeśli poszukujesz specjalisty, który wykona licówki Kraków, jest miastem, w którym bez problemu tego dokonasz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jak szybko stracić wagę?
Jak szybko stracić wagę?
Utrata wagi nie jest czymś, co można zrobić z dnia na dzień. Wymaga czasu, wysiłku i poświęcenia. Istnieje wiele sposobów, […]
Ostatnie wpisy