Na czym polega dieta hCG?

Na czym polega dieta hCG?
sposob-na
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dieta hCG jest niskokalorycznym, wysokobiałkowym planem odchudzania. Wymaga spożywania tylko 500 kalorii dziennie przez dwa tygodnie, po czym następuje faza utrzymania, która pozwala na stopniowe zwiększanie ilości przyjmowanych kalorii. Opiera się na tym, że hCG stymuluje produkcję ludzkiego hormonu wzrostu (HGH), który może pomóc w spalaniu tłuszczu. Podstawowy plan zakłada jedzenie kombinacji bardzo chudego mięsa, jaj i warzyw przez dwa tygodnie. Po tym czasie możesz dodać do swojej diety niskotłuszczowe produkty mleczne i pełne ziarna.

Na czym opiera sie dieta hCG?

Dieta hCG opiera się na fakcie, że twoje ciało spala tłuszcz podczas ciąży, gdy jest narażone na działanie hormonu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Dieta hCG naśladuje to, wstrzykując ci hCG lub biorąc krople pod język każdego dnia.

Czym jest hCG?

HCG oznacza Human Chorionic Gonadotropin i jest to hormon produkowany przez łożysko w czasie ciąży. HCG został użyty przez dziesięciolecia jako część leczenia płodności i programów utraty wagi. W ostatnich latach, HCG stał się popularny jako alternatywne leczenie otyłości ze względu na jego zdolność do promowania szybkiej utraty tłuszczu bez konieczności ograniczenia kalorii lub ćwiczeń.

Jak działa?

HCG działa poprzez umożliwienie organizmowi spalić przechowywane tłuszczu zamiast spalania tkanki mięśniowej, gdy kalorie są ograniczone. Oznacza to, że można schudnąć bez uczucia głodu lub zmęczenia podczas programu. Dodatkowo, HCG pomaga tłumić apetyt, tak że nie będzie kuszony przez żywności, które nie są częścią protokołu diety, takie jak słodycze lub skrobi, które mogą prowadzić do odzyskania wagi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Czym jest kosztorys?
Czym jest kosztorys?
Kosztorys to przewidywana kwota pieniędzy, która będzie potrzebna do ukończenia projektu. Zazwyczaj jest on wyrażany w dolarach na jednostkę pracy, […]
Ostatnie wpisy