Pomysły na wyjątkowe prezenty z okazji Baby Shower

Pomysły na wyjątkowe prezenty z okazji Baby Shower
sposob-na
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnie tygodnie przed przyjściem na świat maleństwa, to czas nie tylko na intensywne przygotowania, ale także najlepszy moment na organizację imprezy. Baby Shower to tradycja, która przywędrowała do Polski zza oceanu i z miejsca podbiła serca przyszłych matek. Jednak dla uczestników wydarzenia, wiąże się ona z koniecznością zakupu odpowiednich upominków. Co warto więc podarować z okazji takiego wydarzenia?

Coś dla mamy i maluszka

Biorąc udział w Baby Shower należy mieć na uwadze, że w dobrym guście jest przyniesienie upominków zarówno dla przyszłej mamy, jak i maleństwa. Ciężarnej dużo radości sprawią drobiazgi takie jak słodkości lub kosmetyki przeznaczone dla kobiet spodziewających się dziecka. Może być to również po prostu bukiet ulubionych kwiatów. Co z dzieckiem? Tutaj najlepsze są wszelkie akcesoria i zabawki dla noworodków. Mogą to być np. śliczne skarpetki lub pierwsza grzechotka. Warto przy tym zwrócić uwagę, żeby dane przedmioty były bezpieczne w kontakcie z najmłodszymi dziećmi. Ich kolorystyka powinna zaś nawiązywać do płci maleństwa lub być utrzymana w uniwersalnej bieli.

Śliczne i funkcjonalne

To, czego nigdy za wiele w przypadku dzieci, to oczywiście ubranka. Ich podarowanie przy okazji Baby Shower, to znakomity pomysł, który z pewnością ucieszy rodziców malucha. Ze względu na to, że nie jest to zwykła okazja, powinny być one niezwykłe i wyjątkowe. Dobrym pomysłem są choćby body z napisami, takie jak te dostępne na stronie: https://drukowish.pl/body-z-napisami-dla-dziewczynki/. Body z imieniem dziecka (jeśli rodzice już je wybrali) lub rozczulającym napisem „aniołek mamusi” przysporzy wielu wzruszeń i przede wszystkim, będzie upominkiem funkcjonalnym. Sprawdzi się świetnie przy tak radosnej uroczystości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Dlaczego warto pojechać na urlop na mazury?
Dlaczego warto pojechać na urlop na mazury?
Nie zawsze zagraniczne wycieczki są lepsze od odwiedzenia pięknych zakątków w Polsce. Przede wszystkim warto zwiedzić swój kraj oraz wszystkie […]
Ostatnie wpisy