W co wyposażyć małe mieszkanie?

W co wyposażyć małe mieszkanie?
sposob-na
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy małe mieszkanie może być funkcjonalne? Jeśli dobrze zaplanujemy jego urządzanie, możemy uzyskać dodatkowy metraż. Dobierając odpowiednie materiały, takie jak szkło, czy tworzywo sztuczne, automatycznie odwracamy uwagę gości od drzwi i tworzymy wrażenie większej przestrzeni.

Zatem, w jaki sposób uzyskać więcej miejsca?

Na pomoc przychodzą drzwi przesuwne. W ofercie istnieje wiele możliwości wyboru tego typu drzwi. Jeśli chcemy mieć w mieszkaniu duży salon, jednak musielibyśmy urządzić go kosztem innego pokoju, powinniśmy rozważyć montaż drzwi przesuwnych dwuskrzydłowych, takich jak te https://www.reno-reno.pl/drzwi-przesuwne-dwuskrzydlowe/. Możemy stworzyć „ruchomą ścianę” i cieszyć się dużym salonem, a także w razie potrzeby zorganizować dwa oddzielne pomieszczenia – zamykając drzwi.

Ciekawym rozwiązaniem są drzwi przesuwne naścienne. Będą dobrym pomysłem przy tworzeniu garderoby. Aby powiększyć optycznie pomieszczenie, można zamontować na nich duże lustro. Jeśli posiadamy składzik, warto rozważyć zakup drzwi składanych (łamanych w połowie szerokości).

Drzwi przesuwne sprawią, że mieszkanie stanie się bardziej przestronne, ułatwią rozmieszczenie sprzętów i mebli, a także zapewnią większą prywatność domownikom. Możemy wybrać drzwi jednodzielne, dwudzielne, naścienne, czy dwuskrzydłowe. W zależności od upodobania możemy odpowiednio dobrać ich wygląd i w odpowiedni sposób stylizować pomieszczenia w mieszkaniu.

Ciekawym rozwiązaniem jest pomalowanie drzwi na ten sam kolor, co ściana w pokoju, bądź oklejenie ich taką samą tapetą – będą mniej widoczne, co wizualnie powiększy przestrzeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Czy warto zmienić formę prawną prowadzonej działalności?
Czy warto zmienić formę prawną prowadzonej działalności?
Jeśli jesteś w biznesie dłużej niż kilka lat, są szanse, że zmieniłeś zdanie na temat niektórych rzeczy. Może kiedyś myślałeś, […]
Ostatnie wpisy