Żaluzje pionowe czy poziome?

Dbałość o każdy detal to domena każdego miłośnika wystroju wnętrz. Ciężkie zasłony i koronkowe firany ustępują miejsca nowym aranżacyjnym rozwiązaniom. Dużą popularnością zarówno wśród posiadaczy niewielkich mieszkań, jak i ogromnych posiadłości cieszą się żaluzje.

Jak wybrać odpowiednie żaluzje?

Na rynku dostępne są żaluzje pionowe oraz poziome. Żaluzje pionowe wykonane są najczęściej z tkaniny. Chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem. Z kolei poziome to elementy wykonane z aluminium bądź drewna. Największą zaletą żaluzji poziomych jest ich uniwersalność. Montaż jest możliwy niezależnie od rodzaju i wielkości okna.

Zastosowanie

Żaluzje pionowe znakomicie sprawdzą się w przestrzeni biurowej. Szeroka gama kolorystyczna umożliwi dopasowanie żaluzji do każdej koncepcji pomieszczenia. Żaluzje pionowe można zastosować jako formę oddzielenia stref i stanowisk pracy. Poziome będą rozwiązaniem dla posiadaczy mieszkań zarówno z klasycznymi oknami dwuszybowymi, jak i oryginalnymi przeszkleniami.

Przed podjęciem decyzji o wyborze żaluzji, warto zapoznać się z ofertami dla profesjonalistów, jakie dostępne są na https://www.el-deko.pl/rolety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 13 =