Co koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Holandii?

Co koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Holandii?
sposob-na
Hobby Podróże Sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Holandia to niesamowite miejsce do odwiedzenia. Od stolicy Amsterdamu po urokliwe wioski Zaanse Schans, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Holandia jest małym krajem, ale ma wiele do zaoferowania turystom. Oto kilka rzeczy, które powinieneś zobaczyć podczas wizyty w tym pięknym kraju:

Amsterdam 

Amsterdam jest stolicą i najczęściej odwiedzanym miastem w Holandii. Jest to również jedno z najbardziej romantycznych miast w Europie. Kanały, muzea, parki, sklepy i restauracje sprawiają, że to miasto jest obowiązkowym punktem dla każdego, kto podróżuje po Europie.

Amsterdam posiada również kilka słynnych muzeów, w tym De Rijksmuseum (narodowe muzeum sztuki), Muzeum Van Gogha (poświęcone Vincentowi van Goghowi), Dom Anne Frank (gdzie Anne Frank ukrywała się podczas II wojny światowej) i wiele innych!

Rotterdam 

Rotterdam to kolejne duże miasto w Holandii, którego nie można pominąć podczas podróży. Znane jest z nowoczesnej architektury i muzeów sztuki, takich jak Museum Boijmans Van Beuningen i Kunsthal Rotterdam.

Jest również znany jako „Brama do Europy”, ponieważ większość jego mieszkańców mówi bardzo dobrze po angielsku i są bardzo gościnni wobec obcokrajowców.

Jak dojechać?

Jeśli szukasz transportu, aby tam dojechać, to busy do Holandii Koszalin są bardzo dobrym wyborem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Mosiądz i mleczne szkło – kilka słów o modzie na styl retro
Właściwie w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z designem i sztuką użytkową, natknąć się możemy na różne […]
Jakie kwestie należy uwzględnić, rozpoczynając budowę nowej drogi?
Jakie kwestie należy uwzględnić, rozpoczynając budowę nowej drogi?
Branża budownictwa drogowego jest jedną z najważniejszych branż na świecie. Budownictwo drogowe jest integralną częścią sieci transportowej i infrastruktury każdego […]
Ostatnie wpisy