Co koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Holandii?

Holandia to niesamowite miejsce do odwiedzenia. Od stolicy Amsterdamu po urokliwe wioski Zaanse Schans, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Holandia jest małym krajem, ale ma wiele do zaoferowania turystom. Oto kilka rzeczy, które powinieneś zobaczyć podczas wizyty w tym pięknym kraju:

Amsterdam 

Amsterdam jest stolicą i najczęściej odwiedzanym miastem w Holandii. Jest to również jedno z najbardziej romantycznych miast w Europie. Kanały, muzea, parki, sklepy i restauracje sprawiają, że to miasto jest obowiązkowym punktem dla każdego, kto podróżuje po Europie.

Amsterdam posiada również kilka słynnych muzeów, w tym De Rijksmuseum (narodowe muzeum sztuki), Muzeum Van Gogha (poświęcone Vincentowi van Goghowi), Dom Anne Frank (gdzie Anne Frank ukrywała się podczas II wojny światowej) i wiele innych!

Rotterdam 

Rotterdam to kolejne duże miasto w Holandii, którego nie można pominąć podczas podróży. Znane jest z nowoczesnej architektury i muzeów sztuki, takich jak Museum Boijmans Van Beuningen i Kunsthal Rotterdam.

Jest również znany jako „Brama do Europy”, ponieważ większość jego mieszkańców mówi bardzo dobrze po angielsku i są bardzo gościnni wobec obcokrajowców.

Jak dojechać?

Jeśli szukasz transportu, aby tam dojechać, to busy do Holandii Koszalin są bardzo dobrym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 + 18 =